Напланетянка• 06 июля 2021
Опалення і гаряча вода приватний будинок новобудова
Всім привіт! Підкажіть момент стосовно опалення і гарячої води. Почали будівництво. По плану двохповерховий будинок з пристроєним гаражем, в кінці гаража котельня, кухня і ванні кімнати по діагоналі в іншому кінці будинку. По факту між котельнею і кухнею буде метрів 15.
Спочатку планували поставити двохконтурний котел, а тепер задумалися.. Якщо в кухні відкрити гарячий кран, щоб наприклад помити руки, то вода зразу буде холодна ??? перших скількись секунд поки добіжить цих 15 метрів від котла . Чи там все якось хитріше продумується і ставиться ще додаткове обладнання, щоб вода зразу йшла гаряча ? Чи то треба ставити котел суто на опалення і окремо бойлер?
Кы-ы-ы-ця• 06 июля 2021
А в літку теж від котла опалення вода, незнаю наскільки це вигідно, якщо буде посудомийка я б не парилась руки можна і в прохолодній помити. Бойлер метра два шлях чекаю 25 сек до теплої і більше якщо максимально гарячої.
Кы-ы-ы-ця• 06 июля 2021
І зараз сучасні котли є термостати на кран, але як я згадаю то холодна, то кип*яток на голову
Пончик Солнечный• 06 июля 2021
Да. Когда открываю горячую воду в ванной, нужно подождать, пока «придет» горячая вода, при этом сливается холодная просто впустую.