Малявка-козявка• 07 июля 2021

Мене кинув коханець....Переконайте,що це на краще

Мені 34,йому 48,разом,якщо це можна так назвати ми 10!!! років,обидвоє сімейні.Знаю,що не можна так,знаю ,що так мені і треба...Але таааак боляче,що жах(Час проводили рідко,подарунків дорогих не було,влюбилась,дура.І розумію,що старий для мене,що жодних плюсів немає від стосунків з ним.
Ната1975• 07 июля 2021
Все,что не делается,к лучшему.Он не стоит вас.
Мадам БрЮшкина• 07 июля 2021
Вы замуж во сколько вышли и зачем, если в 24 уже любовником обзавелись?
автор Малявка-козявка • 07 июля 2021
І хочеться йому насолити,і не можу.
NutellaYam• 07 июля 2021
Знайдіть собі молодшого коханця. В нього вже на пів шостої, тому так)
Мадам БрЮшкина• 07 июля 2021
Ответ дляМалявка-козявка
І хочеться йому насолити,і не можу.
Напишите его жене)))
Компас Ижевска• 07 июля 2021
Ну что Вам сказать. Вы изначально на это заслужили 10 лет назад.
автор Малявка-козявка • 07 июля 2021
Ответ дляМадам БрЮшкина
В 19,з ним познайомилися,коли з чоловіком був дуже важкий період
барабанщица• 07 июля 2021
Переключитесь на свою семью, мужа. Вот все что хотели делать с любовником, делайте с мужем. Сообщения ему пишите, ласковые слова говорите. И посмотрите, месяца через 4 даже не вспомните, как того любовника звали.
автор Малявка-козявка • 07 июля 2021
Ответ дляNutellaYam
Ну дзвіночки були)
МастерЮля• 07 июля 2021
Ответ дляМалявка-козявка
І хочеться йому насолити,і не можу.
А чого той дід носом крутить?
Компас Ижевска• 07 июля 2021
Ответ дляМалявка-козявка
Мда, предлагая жена . У мужа проблемы,та сразу на сторону
NutellaYam• 07 июля 2021
Ответ дляМалявка-козявка
Ну дзвіночки були)
На рахунок 17:30?)
автор Малявка-козявка • 07 июля 2021
Ответ дляКомпас Ижевска
Не в чоловіка пробоеми,а в наших стосунках
Мадам БрЮшкина• 07 июля 2021
Ответ дляМалявка-козявка
А сейчас у вас не тяжёлый период с мужем?)Все ок, раз не развелись до сих пор?
автор Малявка-козявка • 07 июля 2021
Ответ дляNutellaYam
На рахунок 17:30?)
Ага
автор Малявка-козявка • 07 июля 2021
Ответ дляМадам БрЮшкина
Не ідеально,але не найгірше
Мао_Мяо• 07 июля 2021
Ответ дляКомпас Ижевска
Естественно. Сказок не бывает конец был понятен еще тогда.
NutellaYam• 07 июля 2021
Ответ дляМалявка-козявка
Ага
Значить вітаю) Вам не прийшлося самій шукати повід розійтися) а так би почували себе винуватою
Компас Ижевска• 07 июля 2021
Ответ дляМалявка-козявка
Ааа. Не так поняла. Начните с мужем заново ( ну для Вас это заново)) може и искать никого не придется. А вообще правильно выше писали,зачем Вам на пол шестого? Это уже не любовник а инвалид какой то. Ни Вам ни ему))
автор Малявка-козявка • 07 июля 2021
Ответ дляМастерЮля
А чого той дід носом крутить?
Не знаю
Мадам БрЮшкина• 07 июля 2021
Ответ дляМалявка-козявка
Не ідеально,але не найгірше
Ну и зачем вам тот стареющий любовник?
Он и бросил вас, чтобы не позориться.
Бабульция• 07 июля 2021
Не верю в такую любовь... У Вас просто дефицит мужского внимания, поэтому ’лечились’ с помощью взрослого для Вас мужчины. Прагматизм.
автор Малявка-козявка • 07 июля 2021
Ответ дляМао_Мяо
Якої казки? Ми б з ним і тижня разом не прожили,я ж розумію,що таке побут.Його як чоловіка ніхто і не сприймав,так,провели гарно час, і все
Белая котичка• 07 июля 2021
Замість того, щоб розлучитись в 24 роки, і будувати нормальне щасливе життя - ви знайшли 40річного мужчинчика, який стверджувався за ваш рахунок. Програли 10 років, а зараз ще думаєте як йому насолити.
Та просто ставьте нарешті щасливою, автор
автор Малявка-козявка • 07 июля 2021
Ответ дляБабульция
Тп немає в мене дефіциту,і тато мене дуже любив і любить,якщо шукати причину в дитинстві)
Белая котичка• 07 июля 2021
Ответ дляМалявка-козявка
Дефіцит розуму, нажаль
автор Малявка-козявка • 07 июля 2021
Ответ дляБелая котичка
Дякую,я не знаю,як це написати,я це розумію,що мені зі всіх сторін буде краще,але це розумом,а душа розривається...
Белая котичка• 07 июля 2021
Ответ дляМалявка-козявка
Автор, то не душа. То інше місце. Змінюйте своє життя, поки є час
автор Малявка-козявка • 07 июля 2021
Ответ дляБелая котичка
Дефіцит розуму, нажаль
Ніколи не судіть людей,життя часом так круто обертається ,я до зустрічі з ним теж була така категорична
ДинамоКит• 07 июля 2021
Ответ дляМалявка-козявка
І хочеться йому насолити,і не можу.
А зачем ему солить?
Мужику почти полтинник, ему уже не нужна любовница, тут бы жене долг отдать.
За что солить?
Вы замужняя, Вам семьи и троих детей в личном замке он точно не обещал.
Сойдите достойно с ковра