Ласунка• 07 июля 2021
Я і моє волосся. А як доглядаєте ви?
Короче, вирішила я, що треба доглядати за своїм волоссям якось більше, ніж шампунь та кондиціонер. Накупила дорогого профу за попередньою консультацією, та вау ефекту я не помітила. Навіть гірше - моє обломане волосся не пригладжує, об’єму немає, з позитивних сторін хіба що запах. Та ще й мабуть за рахунок помякшуючих властивостей волосся викручується куди хоче, живе своїм життям. Сьогодні сфотографувала себе та зловила на думці , що без тих засобів було набагато краще. Хто ще помітив такий ефект?
Прикріплю фото одного з блогерів, що консультують з приводу косметики для волосся. Фото ДО та ПІСЛЯ. Але я не знаю чи подобається мені результат. На 2 фото волосся обтяжене, немов жирне біля коренів. Щось подібне і в мене. Хто ще помічав таке?
Пингвинчик сизокрылый• 07 июля 2021
я не заметила, но у меня очень сухие волосы, там сложно утяжелить и перенасытить. Вот что реально делает мои волосы послушнее и более блестящими, это смена фена на проф с ионизацией. Небо и земля с моим старым бытовым Бошем
Засомневаю• 07 июля 2021
У мене багато засобів для догляду за волоссям. Але не можу користуватися цим постійно. Буквально раз на тиждень вистачає. Через день мию: шампунь+кондиціонер+крем для волосся або розгладжуюча олійка. Якщо часто маски всякі то тоді волосся виглядає жирним, хоч і вимите.
Спробуйте рідше використовувати засоби. Може подіє :)
Кондуктор автобуса• 07 июля 2021
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
+100 фен работает круче любых масок.
Ласунка
• 07 июля 2021
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
О 100%
І я фен поміняла і теж бачу ефект
Ласунка
• 07 июля 2021
Ответ дляЗасомневаю
Дякую спробую) але в них наче ефект до 1 миття?
КартаБезКомиссий• 07 июля 2021
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
Какой у Вас фен?
Гигиенишвили• 07 июля 2021
Ответ дляСамо_достаточная
Переувлажнение
переувлажнение - неверное определение. Мы путаем moisturising c conditioning. Увлаженные волосы на самом деле воспринимаются нами как сухие. Мягкие, гладкие волосы - результат кондиционирования.
Засомневаю• 07 июля 2021
Ответ дляЛасунка
Та наче ні. Правда у мене не супер проф :)
Іноді беру у чоловіка хедендшолдерз для зміни. Він такиаж до скрипу вимиває.
Забыла что?• 08 июля 2021
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
А какой фен, подскажите?
Пингвинчик сизокрылый• 11 июля 2021
Ответ дляКартаБезКомиссий
Тот, что за 3 тыс грн ?
Около того, да.
КартаБезКомиссий• 11 июля 2021
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
Около того, да.
Или тот, что за 1.500?
Пингвинчик сизокрылый• 11 июля 2021
Ответ дляКартаБезКомиссий
Или тот, что за 1.500?
2950 сейчас на офсайте
КартаБезКомиссий• 15 июля 2021
Ответ дляЛасунка
О 100%
І я фен поміняла і теж бачу ефект
Какой у Вас фен?