ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 08 июля 2021
Со счетов украинцев будут автоматически списывать деньги. Кто может потерять сво
С 6 июля 2021 года в Украине полноценно заработала система исполнительного производства, которая позволит арестовывать деньги на банковских счетах украинцев-должников автоматически. Повний текст читайте тут:
Кисельная барышня• 08 июля 2021
Вы опАздали) уже написали, что враньё, не будут. Блокировать счета будут, а списывать только по решению суда.
к.Буланова• 08 июля 2021
Полные тексты читайте в официальных источниках правовых норм, а не в журналистских сочинениях
Главный котик• 08 июля 2021
Прям списывать))? Да,, шо вы гаварите,, сегодня уже седьмое- списали))?!
Анка-пулемётчица• 08 июля 2021
по сравнению с тем, что Зеленский решил набрать кредитов у Китая, под неизвестные гарантии, подписав секретный договор, а скорее всего - это земля, будем гречку у китайцев покупать по 200 грн, выращенную у нас же- это не новость...
Заборгували за житлово-комунальні послуги чи не сплатили штраф за перевищення швидкості – кошти на вашому банківському рахунку можуть бути арештовані в автоматизованому режимі. Але при цьому НЕ ЙДЕТЬСЯ ПРО АВТОМАТИЧНЕ СПИСАННЯ коштів!
Відповідно до реалізації наказу Міністерства юстиції України від 23.03.2021 № 1061/5, яким внесено зміни до наказу від 16.04.2019 року № 1203/5 «Про затвердження Порядку автоматизованого арешту коштів боржників на рахунках у банках за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів», постанови про арешт/зняття з арешту коштів на рахунках боржників державні та приватні виконавці мають можливість направляти до банків через Автоматизовану систему виконавчого провадження (АСВП) без обмежень за категоріями стягнення.
Тобто, з набранням чинності цього наказу було реалізовано технічні зміни інформаційної взаємодії виконавців із банками за допомогою АСВП. Раніше така процедура була досить складною. Нині ж взаємодія між виконавцями і банками відбувається в електронному вигляді, а не тільки поштовим зв’язком.
Пояснюємо простою мовою.
Уявімо, що хтось не сплатив штраф за порушення правил дорожнього руху або комунальні послуги чи заборгував вам кошти (в тому числі аліменти на утримання дитини чи заробітну плату). Цей факт спочатку має підтвердити своїм відповідним рішенням суд або інший орган (посадова особа). Якщо після цього боржник так і не повертає кошти – до справи береться Державна виконавча служба або приватні виконавці. Вони, зокрема, можуть арештувати кошти на банківських рахунках боржника. Саме процедуру комунікації між виконавцями та банками і було спрощено.
Разом із тим, державне підприємство «Національні інформаційні системи» на сьогоднішній день проводить роботи з доопрацювання програмного забезпечення АСВП у напрямку запровадження автоматизації процесу отримання виконавцями інформації щодо банківських рахунків боржника, що передбачено положеннями Порядку автоматизованого арешту коштів боржників на рахунках у банках.
Після того, як програмне забезпечення повноцінно запрацює, банки повідомлятимуть в електронному режимі не лише факт наявності банківських рахунків у боржника, а і їх номери та суми залишків на них. Тобто, з’явиться можливість накладати арешт винятково на 1 рахунок боржника в одному банку, а не на всі його рахунки в різних банківських установах, як це відбувається наразі. Відповідно, коштами на неарештованих рахунках їх власник зможе вільно розпоряджатися.
Усе це можливо ТІЛЬКИ У РАЗІ ВІДКРИТТЯ ВИКОНАВЧОГО ПРОВАДЖЕННЯ!
Втім, аби арешт коштів не став для вас неприємним сюрпризом – існує кілька платформ, на яких можна самостійно перевірити, чи маєте ви борги:
Єдиний реєстр боржників;
портал Онлайн-будинок юстиції;
електронний сервіс державних послуг Дія;
Автоматизована система виконавчого провадження (АСВП).
Жынси_на_флиси• 08 июля 2021
Ответ дляЭскиз бесконечности
Поэтому на счетах у меня 0. Пусть списывают. А за что?
++++
7 карт, теперь только НАЛ
НАДОЛГО!!
7 карт, теперь только НАЛ
НАДОЛГО!!
Кашпо• 08 июля 2021
И что? И раньше блокировали сумму на карте, а некоторые банки всю карту. Это что новость? Год назад словила штраф на дороге под Киевом попала на камеру и не знала даже об этом штрафе. никаких оповещений не приходило. А потом через несколько месяцев заблокировали сумму на карте привата, а монобанк вообще все операции по карте. Пришлось разбираться через исполнительную службу, которая решила что у низ в ноябре карантин не заканчивался и гуляй как хочешь. Еде разобралась с этим воспросом, потратила кучу нервов. И пришлось уплатить и штраф и штраф на штраф.
Грушки-яблочки• 08 июля 2021
Ответ дляКашпо
А,у вас получилось разобраться с моно? сняли блок?мне вчера всё блоконул.обещали все вернуть если верну на счёт деньги кредит хотя всегда кладу беру рассрочки без проблем теперь поставил о.
Идеальная оптимистка• 08 июля 2021
Ответ дляГрушки-яблочки
А что написали, почему блок?
Мне приват вчера блоканул со странной формулировой ’у вас борг в іншому банку’. Но мои кредитные заканчивались уже. Я пополнила карту, но ее не разблокировали. Наверное, хотят, чтобы я все закрыла, весь кредит. Есть карта моно, тоже кредитка, переживаю, что и ее блоканут.
Грушки-яблочки• 08 июля 2021
Ответ дляИдеальная оптимистка
А что написали, почему блок?
Именно так у меня с моего как у вас с приватом.типа пользуйтесь своими средствами верните и мы пересмотрим решение.