Заместитель автора• 10 июля 2021

Сколько по времени добираться из Берегово в Косино

И сколько проезд стоит
Царевна Смеяна• 10 июля 2021
Опа, постою послушаю - тоже скоро туда))))
👂👂👂👂

Ситечко для мыслей• 10 июля 2021
Для початку бажано з´ясувати, як ви плануєте добиратись))
Бокс-орун• 10 июля 2021
Так это рядом
hrystia• 10 июля 2021
Здається, ви вже створювали темку на рахунок житла? Я в ній відписувалася, що в с. Косонь є красивий та зручний котедж « Під очеретом». Взагалі, там багато різних варіантів є, але знайти щось нормальне складно. Ми щороку їздимо на ці басейни. Без машини вам буде складно добиратися. Бачила поруч розташований ще один заклад з термальними басейнами https://www.eco-termal.com/територія/
Меня прет))• 10 июля 2021
Минут 40 на машине ..чуть больше на автобусе , на автобусе цена проезда до 30 грн
автор Заместитель автора • 11 июля 2021
Ответ дляМеня прет))
Автобусы регулярные? Налаженно ходят?