Поросенка• 10 июля 2021

Виставила чоловіка з дому,алкоголік

Сьогодні створювала тему,дістали його п´яні виходки- напився ввечері,проснувся вночі випив горілки 150гр що була вдома.зранку знов пив,мені всьо по...й,пішли всі на... і т.д. Не витримала вручила ключі від його квартири,жили в моїй.Він радо пішов.Добре,що діти з моїми батьками на відпочинку,реву,аж запухла,як людина може проміняти сім´ю на алкоголь...Дуже важко,в грудях тисне,тиск піднявся.Розумію,що таке терпіти не можна,але так мені боляче...
Скромняшка• 10 июля 2021
Святкуйте, що стали вільні від такого ...

автор Поросенка • 10 июля 2021
Не хочу,щоб діти на таке дивилися,росли в цьому.Поки що заробляє непогано,але розумію,що недовго.та й руйнувати психіку дітей не хочу
автор Поросенка • 10 июля 2021
Ответ дляСкромняшка
Я це ніби і розумію ,але серце тисне...Добре що діти не застали цієї сцени...
Подскажите плиз• 10 июля 2021
Я виросла в сім’ї алкоголіка. Ніякі «почуття» не вартують того, аби діти таке переживали.
Петриківна• 10 июля 2021
Скоро пробачите і знову зійдетесь
СпайдерВумен• 10 июля 2021
Радуйтесь, что избавились от него. Думаю скоро назад будет просится, но стойте на своем. А вы еще встретите своего мужчину))
Скромняшка• 10 июля 2021
Ответ дляПодскажите плиз
Підтримую, втікла з доми одразу після школи. Батько помер рік назад, я ще не була на могилі і не дуже хочу. Ненавиджу цей період життя і страшенно шкодую за тим, що втрачено і не повернути
ФрекенБок• 10 июля 2021
А шо тому не так? Чого бухає?
Гомосноб• 10 июля 2021
Причины бухать у всех одинаковые

Тетя из министерства• 10 июля 2021
Вы отлично живёте - у вас своя квартира, у него своя. Ничего так, алкоголик. Не вижу повода для печали. Встретите другого мужчину.
автор Поросенка • 10 июля 2021
Ответ дляТетя из министерства
І мені,і йому квартири залишилися від батьків
автор Поросенка • 10 июля 2021
Ответ дляФрекенБок
А шо тому не так? Чого бухає?
Ну він ж каже- мені всьо пох..от ,наприклад вчора в обід телефонував мені,все ок,тобто ми навіть не сварилися я ввечері набрала,що чекаю,кажу 2 дні разом,без дітей.а за 3 години він явився ще вночі будив мене,де його телефон
с_переулочк­а• 10 июля 2021
понимаю вас... у меня брат двоюродный одно время сильно пил..в свободное от работы время..человек хороший..а мастер на все руки..Кулибин...и стал обижать невестку, свою жену.. я один раз видела его загоны.. испугалась не на шутку.. невестка уходила из дому, не выдерживала ..( живут в его доме, наследство)...а один раз он вообще вышел из берегов и выгнал в ночь, зимой, в дождь ее из дому...она ушла, помогла дочь купить квартиру...брат спохватился... закодировался и забрал жену обратно домой....третий год не пьет, учтивый, заботливый, работящий..вроде всё стало на свои места...но он САМ захотел всё исправить... может и ваш одумается? слезами не поможешь...
автор Поросенка • 10 июля 2021
Ответ дляс_переулочк­а
Не знаю ,зараз я не хочу нічого і нікого.Мені так боляче з його поведінки,і рідним став за стільки років,і таке щоб чудив.Найголовніше,що я його сьогодні реально злякалася,він в мене наввть ключем кинув,таким інструментальним(а якби попав?
с_переулочк­а• 10 июля 2021
Ответ дляПоросенка
оставьте его в покое..он в тумане...в минусах... может ему надо на самое дно опуститься чтобы что то осознать?.. человек волен в своем выборе...вы все правильно сделали..только не плачьте..молитесь, чтобы Господь образумил его и дал вам всем сил ..поддержите его родителей, чтоб не бросились ’спасать дитятко’, иначе только хуже сделают
автор Поросенка • 10 июля 2021
Ответ дляс_переулочк­а
Дякую,щодо його батьків,то їм абсолютно байдуже,як їхнє дитятко...Тому,й ще більш боляче,ч його люблю,дбаю про нього,діти і більше ніхто.А йому і того не треба...
с_переулочк­а• 10 июля 2021
Ответ дляПоросенка
значит оставьте всё как есть..обезопасьте себя и детей..
неДоПриличий• 10 июля 2021
Ответ дляПоросенка
В нього є фея 1000%
автор Поросенка • 10 июля 2021
Я просто не можу щоб діти росли з цими його запоями та виходками,такими темпами його в кращому випадку вхопе інсульт

автор Поросенка • 10 июля 2021
Ответ длянеДоПриличий
В нього є фея 1000%
Цого фея - це горілка
неДоПриличий• 10 июля 2021
Ответ дляПоросенка
Цого фея - це горілка
Чекаю ваші наступні теми
автор Поросенка • 10 июля 2021
Ответ длянеДоПриличий
Чекаю ваші наступні теми
Опечатка,’його’)
Не зовсім зрозуміла Ваш коментар)
неДоПриличий• 10 июля 2021
Ответ дляПоросенка
Опечатка,’його’)
Не зовсім зрозуміла Ваш коментар)
Будете писати продовження, як він пішов до феї.
А яка тоді причина агресії до вас?
Ви ж так його доглядаєте.....
Єдина Країна• 10 июля 2021
Шо боляче???
Я б вздохнула с облегчением!
Дальше хуже с ним будет!
Вспомните его пьяную рожу и все эти его :-«На йух,за йух!»,выпейте зеленого чайку и успокойтесь!
И да! Ушел он ненадолго! Еще придется Вам попотеть,чтоб отцепился навсегда!
автор Поросенка • 10 июля 2021
Ответ длянеДоПриличий
А яка тоді причина агресії до вас?
Ви ж так його доглядаєте.....
Горілка,він робиться дуже агресивним та неадекватним
неДоПриличий• 10 июля 2021
Ответ дляПоросенка
Агресивний і неадекватний до всіх чи тільки до вас?
автор Поросенка • 10 июля 2021
Ответ длянеДоПриличий
Навіть до дітей,може обізвати.
неДоПриличий• 10 июля 2021
Ответ дляПоросенка
Навіть до дітей,може обізвати.
Я не сім´ю мала на увазі.
Єдина Країна• 10 июля 2021
Ответ длянеДоПриличий
В нього є фея 1000%
Какая там фея у алкаша?Госссподи!
автор Поросенка • 10 июля 2021
Ответ длянеДоПриличий
Я не сім´ю мала на увазі.
Не знаю навіть,я його поведінки п´яним серед людей не бачила,він сам собі п´є.Хоча мені і без різниці ,чи причина в феї,чи в чому іншому.боляче і все