Мусик Пусик• 11 июля 2021

Вот такая там вода без фильтров (море)

Пляж Баунти в Крыму. Тут писали, что в жизни вода совершенно обычная и все фотошоп.
Вот вам без фильтров фото. Были сегодня там впервые. Жаль не могу видео выложить. Цвет воды невероятный
Тамбовский мел• 11 июля 2021
Ответ дляЭкспертиза
Удалено администрацией...

Неваляшкина• 11 июля 2021
Ответ дляЖена сантехника
А цель темы поспорить с такими как Янина?
Это бот, скорее всего, судя по ответам. Цель темы лучше уточнить у автора
Стрекозей• 11 июля 2021
Ответ дляЯніна-926f
Красиво! Шкода, що поки що українці туди поїхати не зможуть... Але нічого, сподіваюся, що скоро Крим повернеться до складу України, і справедливість відновиться.
Наивны....мне уже все равно наш- не наш, главное, чтобы пустили поезда, чтобы добраться нормально, а не через непонятно что и пешком идти непонятно сколько до автобуса.
А так, как это непризнанная территория, то это навряд ли произойдёт.
На Кипре тоже есть часть оккупированной территории, по сегодняшний день не признана, и не возвращается в состав. Поэтому верить , что Крым вернётся- можно только в снах.
звездочка3• 11 июля 2021
Ответ дляВумна вутка
І навіть етикетки читаю і не купую російські товари принципово
А почему зашли в тему, которая написана на русском языке?
Курочка-чубаточка• 11 июля 2021
Ответ дляЯніна-926f
Вірю. Повернемо. То питання часу. Повернуся до аналогії з фашистами -- певний період часу вони теж здавалися непереможними. Слабкість імперії зла все одно дасться взнаки, вона рухне, і справедливість відновиться. Ми 80 років перебували під владою радянської наволочі, а зараз нарешті маємо свободу. Повернемо і Крим, і Донбас. Це лише питання часу
А что кроме ’ свободы ’ мы имеем?
Регионщица• 11 июля 2021
Ответ дляЯніна-926f
Ой(
Як ви вважаєте себе розумною людиною , так давайте логічно мислити
1. Які 80 років?
РС існував з 20 до 90 - це 70
Раз.
2. Україна ніколи не була самостійною.
Будь-яка частина знаходилася від впливом тої чи іншої імперії

Назвати частини з роками входу та передачі з одного впливу під інший?

3. Новітня Україна
Вона незалежна?
В яких аспектах?
Хто в наглядових радах керуючих органів?
Чи є Україна САМОСТІЙНИМ ГРАВЦЕМ на політ арені?

Прошу відповідей конкретних
Без води та лозунгів
Яніна-926f• 11 июля 2021
Ответ дляСтрекозей
Є люди, яким не все одно. Такі люди готові боротися за правду, захищати її на фронті, як зараз захищає її мій коханий чоловік. Я пишаюся ним і його побратимами. І завдяки їм досі живе Україна. А є люди, яким у пріоритеті комбікорм в кормушці. І мені їх щиро шкода.
Гадаю_По_шнуркам• 11 июля 2021
Мне пофиг, какое там море!!!
автор Мусик Пусик • 11 июля 2021
как вы достали со своей политикой... закрываю. Море хотела обсудить, а не политику...