Доброго дня. Неприємно, але потрапила на шахрайство в інстаграм. Кошти надіслала в повній сумі - і продавець пропала. Що роблять в такій ситуації. Можна поскаржитись, зробити "відомою"? Хто в цій справі обізнаний - будь ласка, підкажіть.
Бабушка Бетман• 27 июля 2021
В кибер полицию заявление и в обычную. Вероятно это все. Возможно там много таких людей как Вы, автор