Бамбарбия! Кергуду.• 02 августа 2021
Муж хочет в Польшу на пмж, а я в сомнениях..
Муж видит перспективы в Польше, хочет уехать и там остаться жить. Для начала делает рабочую визу, а потом и нас хочет забрать. Польские корни есть, здесь работал прорабом.Нам по 40 лет, двое детей. Старшей 15, младшей скоро 3. Там жилье прийдется снимать, здесь есть своя квартира. По своей специальности работать там не смогу, т.к.я юрист. Со всеми вычетами на аренду жилья, питание, страховку, чистыми выйдут те деньги что он здесь зарабатывает. Он мотивирует тем, что будем жить в Европе и для детей больше возможностей. А мне страшно..
Мотылек• 03 августа 2021
Ой, такие смешные комментарии как в польше плохо будет и как дома на родине сытно, безопасно, уютно и комфортно
В Украине нет будущего, поймите это наконец! Дограбят оставшееся и все. Ещё лет 5-10 и делать тут нечего. Выживают только большие города и Киев, коррупция, беззаконие, полиция для красоты, коммуникации все в плачевевном состоянии, медицина дорогая, лекарства - космос....
Что то я не знаю ни одних, кто вернулся назад, ну кроме заробитчан, которые туда сюда мотаются.
У меня много семей выехали с детьми, все довольны! И назад никто не вернулся
Милашка-оторвашка• 03 августа 2021
Ответ для vihola
Фу автор, я до вас нормально ставилась.
Нормально порадила по-людськи, а після цього
Бажаю виїхати і не повертатись ніколи в це «дєрьмо», навіть якщо поляки поженуть сцяними шматами, як рік тому заробітчан в епідемію. Які пішки додому йшли, мабуть, також колись обсирали Україну «погану».
Не утрируйте, кто работал официально, тот сидел спокойно в Польше и никто никого не гнал! И работа была и доп выплаты.
Возвращались украинцы массово домой по разным причинам, но кто хотел остаться в Польше - спокойно там оставались и не нервничали даже.
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
страна, которая не заботится о своих гражданах не достойна уважения. то что в Украине становится жить с каждым годом все хуже, думаю не для кого не новость. нам повышают комуналку, травят выбросами в атмосферу, повышают цены на продукты, бензин и прочее. и за что я должна восхвалять эту страну? Может на Западной Украине и лучше живется, но Восточная похвастаться этим не может, увы.
Ніхто не зобов’язує вас восхваляти.
Але називати батьківщину «дєрьмом»…
Я не патріот, швидше космополіт, я за те щоб люди жили де їм більше подобається, де жопа в теплі там мені була Батьківщина. Але якраз в Польщі оцінила що таке Батьківщина. Коли ти вдома і не треба нікому нічого доводити, збирати документи, платити за право жити на своїй землі, чекати дозволу.
Коли тут приймають тебе по замовчуванню, бо ти громадянин цієї країни, коли ти можеш за себе постояти і відстояти свої права. А не схилити голову і терпіти щоб тобі не зробили падлянку і не мати проблем.
Пам’ятаєте? «Пусть кричат уродина, но она мне родина».
Ми виїхали влітку 2014-го.
На паску 2015-го поїхали вперше додому.
Коли діти побачили на митниці український прапор, почали кричати: «ура Україна!». Я заплакала. Сама не чекала від себе.
Можливо, до вас колись також дійде.
Хоча, якщо тут погано живете, не виключено, що там зайдете в бедрьонку, хвиля щастя накриє і скажете, як наші селяни в Британії: «Я ся звідси не вступлю»)
Але називати батьківщину «дєрьмом»…
Ми виїхали влітку 2014-го.
На паску 2015-го поїхали вперше додому.
Можливо, до вас колись також дійде.
Милашка-оторвашка• 03 августа 2021
Ответ для vihola
По перше людей терміново звільнили если без компенсацій. За що вони там мали жити?
По друге, нелегалів ніхто б не лікував. А їх там було по безвізу багато.
По третє, всім пощастило, що не дійшло до ручної селекції, коли лікар вирішує кого лікувати, а кому дати померти.
Як гадаєте, на чию користь був би вибір?
Вы совсем не понимаете сути вопроса?
Речь в теме о законной эмиграции идет. Зачем Вы все время перекручиваете? А потом обижаетесь, что на Вас накидываются.
Не надо просто ля-ля. Давайте по фактам. Эта тема многим сейчас важна, не хочется шо попало перечитывать.
Милашка-оторвашка• 03 августа 2021
Ответ для vihola
Вы в Украине ковидом болели? Мне «посчастливилось»
Ничего хорошего сказать не могу. Опять неудачный пример.
Пишу_граммотно!• 03 августа 2021
Ответ для vihola
Ніхто не зобов’язує вас восхваляти.
Але називати батьківщину «дєрьмом»…
Ми виїхали влітку 2014-го.
На паску 2015-го поїхали вперше додому.
Можливо, до вас колись також дійде.
Але називати батьківщину «дєрьмом»…
Ми виїхали влітку 2014-го.
На паску 2015-го поїхали вперше додому.
Можливо, до вас колись також дійде.
Какие права у нас в Украине? Смешно читать
Пишу_граммотно!• 03 августа 2021
Ответ дляПовелительница лампочек
Вы шутите? У человека здесь интеллектуальная, уважаемая профессия, на которую явно не один год потрачено. Нужно ехать в 40 лет и работать тяжело и кем попало, но за то в Польше.
С зарплатой 10 тыщ?)))
Милашка-оторвашка• 03 августа 2021
Ответ для vihola
Та, заднім числом всі круті і розумні)
А тоді добряче переполошились, хто залишився за кордоном, хоч пудалом хоч тушкою бігли додому.
🤣 это пипец какой-то
Вы считаете, что одна знаете украинцев в Польше?
Такое пишете… ну зачем? Почти у каждого уже там знакомые, родственники. Есть каналы на ютубе, в конце концов. ВСЕ смогли спокойно остаться в Польше и никто не потерял работу и получали помощь от государства ( даже есть примеры не очень благополучных людей)
Бамбарбия! Кергуду.
• 03 августа 2021
Ответ дляЯ не тону
Вы троль. Это уже понятно
это хорошо что вам понятно. вы кроме слова ’троль’ что-то знаете?
Ответ дляПишу_граммотно!
Однозначно більше ніж на чужині.
Там де українці- на державному рівні дешева раб сила, бидло.
Ми раніше польське кпп проїжджали швидко, безперешкодно і ввічливо з боку працівників служб.Особливо з дітьми, навіть жартували з нами, ставлення було на рівні.
А зараз через одного нормальні.
Інші рявкають, по замовчуванню розмовляють як зі злочинцями. Речі перевертають, раніше речі ніхто не дивився. Саботують, взяв документи і сидить в будці. В носі колупається, робить вигляд що щось там прискіпливо перевіряє. А українці стоять в принизливій, штучній багатогодинній черзі.
Ні в румунів, ні в болгар, ні в німців нічого подібного нема.
А зараз через одного нормальні.
Бамбарбия! Кергуду.
• 03 августа 2021
Ответ для vihola
Автор, схоже, сумує за СРСР.
Впізнаю риторику опзж, між рядків. Але їде чомусь в Польщу, а не Росію.
при чем здесь СССР? у вас вообще все смешалось в голове?
Милашка-оторвашка• 03 августа 2021
Ответ для vihola
Про антиукраїнські мітинги в місті якому жила, в інтернеті нема.
Офіційно це була просто хода націоналістів, періодично хтось щось викрикує образливе на Україну. Навіть плакатів не було.
Димовушки кидають, поліція тримає в оточенні, контролює, бо агресивні, щоб не зробили шкоди. Але проходити маршем час від часу їм дозволяють.
Ви реально не вірите?
Треба таку банальщину ще доводити?
Багато тут в курсі ставлення поляків до Українців після того, як піс до влади прийшов, розпочалась антиукраїнська пропаганда. Прийняли закон про геноцид поляків в Україні, зняли художній фільм.
Потім з кожної праски, радіо, телебачення, преса, інтернет, посипалось на Україну: Обговорення, свідчення очевидців, родичів жертв, оцінка істориків і фейки.
Антиукраїнський мітинг, антиукраїнські настрої, антиукраїнська пропаганда в Польщі, можете погуглити в інтернеті. Інформації повно.
Це те, що зафіксовано офіційно, а скільки такого що не потрапляє до ЗМІ, бо українці просто ковтають, не дають відсіч, не судяться і не роздувають скандал.
Хз, може вляглось вже, якщо рік перебуваєте в ейфорії і не було жодного разу ексцесів. Бо кілька років тому було реально відчутно, як згори накачують народ.
Ми різко помітили різницю в ставленні.
Наприклад, купувала квіти в дідка на ринку, малий йшов на дн до дівчинки.
Попросила вибрати, він неохоче дозволив зі своїх рук, попросила покрутити, щоб побачити зі всіх сторін, він почав рикати щось накшталт «понаїхали».
Племінник пішов на футбол з товаришем в бар, поляки знімали штани і голі задниці їм показували. Той самий товариш піцу розвозив, потрапив на вечірку польських гопників з нагоди народження дитини, його оточили і вимагали сказати «єбать бандеру», інакше погрожували побити, на щастя, господар не хотів інцидентів на своєму святі, заспокоїв товаришів і вивів кур’єра.
Мою дитину однокласниця обізвала тупою українкою при всіх, потім вчителька примусила її попросити вибачення наодинці. Це був перший клас, не думаю що дитина в 7 років сама зробила висновок, що українці «тупі», а не вдома почула. Більше подібне не повторювалось. В малої загалом прекрасні спогади про школу, завдяки вчительці її дуже тепло прийняли. І нас несподівано тепло в Польщі приймали коли приїхали. Але це було ще до пісу.
Лежала в пологовому, жінки в палаті самі першими розпочинали розмову з поясненням чому українців не люблять.
Бо українці відбирають роботу, занижують оплату на ринку праці, працюють, як вжалені, там де можна філонити, і керівництво поляками незадоволене, ставить українців у приклад. В 2016-му я не могла винайняти квартиру, мене запитували чи українка і навіть не хотіли показувати, говорили що їхня квартира не підійде мені.
Квартиру яку довелось в кінці кінців винайняти, нам теж не хотіли здавати. Чула, як власник сказав по телефону ріелторам «нє хце українцов». Ми взяли рекомендації, дали номер до попереднього орендодавця і ріелтори таки його вмовили, бо квартира не могла здатись пів року. Тобто, навіть квартиру яку ніхто не хотів, нам відмовлялись здати. Потім господар такий милий, слодюткий в гості любив приходити, посидіти, повечеряти, потриндіти). І хороше є що розповісти.
Але повторюю, хороше переважно було до пісу.
Ви реально не вірите?
Треба таку банальщину ще доводити?
Ми різко помітили різницю в ставленні.
Вот за это Вам благодарочка! Вы поделились своим опытом и вот за это огромное спасибо!
Моему брату поляк тоже не хотел сдавать квартиру. Брат сказал, что не все украинцы плохие и могли бы попробовать. Поляк подумал и согласился. Теперь нарадоваться квартирантам не может.
Просто наши украинцы бывает тоже тот ещё подарок.. Репутацию такую не просто так получили. За дело.
Купи слона• 03 августа 2021
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Вы слышали что-то о работе на фармацевиическом заводе по упаковке витаминов. Интересно, насколько это тяжелая работа.
Нет
Бамбарбия! Кергуду.
• 03 августа 2021
Ответ для vihola
Однозначно більше ніж на чужині.
А зараз через одного нормальні.
человеческий фактор никто не отменял. и среди украинцев полно быдла и в своей стране тебя могут унижать те же пограничники.вы считаете что в Украине не рабство? коррупция цветет бурным цветом. даже не знаю что должно случиться, чтобы что-то поменялось. неужели вы не понимаете, что не от хорошей жизни мы едем туда? а, ну да мой муж хреновый прораб, а я юрист, раз здесь себя не смогли реализовать. мы тоже были патриотами до последнего. мой муж больше года был в ато, защищал Украину и что? А теперь здесь пишут война на Донбасе, а не у нас. много и долго можно продолжать...
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Впізнаю шарманку опзж, про дусять тарифами.
Якщо у вас 11 тисяч, в чоловіка 1000 євро, в сумі це 43 тисячі.
З таким доходом, в своїй квартирі, звісно неприємно, коли ціни зростають, але тарифами задусити неможливо. Та схоже мізки промиті і подобається в унісон нарікати. В Польщі тарифи, звісно, низькі і нарікання ваші ніхто не буде вислуховувати. Будете сидіти, як мишки, боятись пікнути.
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Я розумію різницю між людським фактором і тенденцією, яку спостерігаю роками.
Хамства від українських прикордонників нема ні на в’їзд. Ні на виїзд. Так само як не хамлять прикордонники інших країн. А ці вже уявили себе вищою расою, бо українці до них у найми поїхали.
Доктор Хаос• 03 августа 2021
Ответ дляМилашка-оторвашка
+. Мы с мужем доработали свой срок спокойно, и в июле 2020 вернулись домой. Толпы ломились в марте 2020года через границы скорее из-за паники, ведь сколько раз обещала власть ´границы закрыть´
Бамбарбия! Кергуду.
• 03 августа 2021
Ответ для vihola
а вы считаете что тарифы нормальные? у нас вода 25 грн куб, при том что ее пить невозможно. воду нужно покупать в бутлях очищенную, т.к. с крана течет ржавая. когда у нас прогнила ливневка на втором этаже, то месяц текла вода по стене, пока управляющая организация не соизволила заменить колено, которое купили мы за свои деньги. при том что за услуги платили исправно. на вопрос кто будет возмещать ущерб, ответ был:’обращайтесь в суд’. а борзая директор потому что мама прокуророра одного из районов нашего города. вот такая история. при чем здесь опзж?
Неугомонная• 03 августа 2021
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Это исключено.
Может и исключено,но соседка там
Девальвация• 03 августа 2021
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Автор, если есть возможность то уезжайте конечно, зачем вам доводы чужих людей
Ответ дляМилашка-оторвашка
За статистикою українці вчиняють на теритрії Польщі незрівнянно менше злочинів ніж поляки.
Нашому власнику ріелтори, які є його давніми друзями, говорили дослівно, гарна сім’я з України, підприємці. Ми пристойно виглядаємо. Якщо захочемо, краще від багатьох поляків.
Тобто друзям своїм напевно можна на слово повірити, але ж ні.
Треба було ще попринижуватись просити в іншого орендодавця рекомендацій, за квартиру з інтер’єром і ремонтом кінця 90-их початку 2000-их, на яку я б за інших обставин не глянула, просто нам всюди до того відмовили.
Нам треба було велику площу і саме цей район, щоб діти самі до школи ходили.
Бамбарбия! Кергуду.
• 03 августа 2021
Ответ дляМилашка-оторвашка
у моей подруги мама болела ковидом, так вот они выкинули около 30 тысяч на лечение, давали каждый день новый список лекарств. а папу она похоронила почти два месяца назад, был инсульт, а в больницу не хотели забирать, ему же 74 года. а когда дочь настояла на госпитализации, то сказали уже поздно. вот такая бесплатная медицина.
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
В мене вода своя, безкоштовно.
Девальвация• 03 августа 2021
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Но при этом в каждой теме ужасаются про европейскую медицину, в Европе медицина просто отличная
Бамбарбия! Кергуду.
• 03 августа 2021
Ответ дляДевальвация
та поедем, конечно. будем стараться. в Украине просвета нет, может когда-то будет? хочется верить. но пока..интересно послушать мнения, ведь все мы разные и выходит, что живем по-разному.
Поумничка• 03 августа 2021
Ответ дляВикасикрет
У нас аналогично , свое жилье в Киеве , машина , но муж осваивается в Италии , делает документы , детям 23 и 10 , старшая уже выучилась в 2 вузах , уже работает и зарплата не фонтан , останется в Киевем, муж говорит что перспектив нет , нужно ехать в Европу , чтобы помочь старшей и дать нормальное образование младшей , нормальную пенсию себе . Так что в чем то ваш муж прав.
Сколько вам лет?
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Говоріть, наговорюйте на Україну, поки є можливість. Поїдете туди, там не буде де висловитись. І тут не зможете, будуть з вас насміхатись і зловтішатись. Доведеться все в собі носити.
Милашка-оторвашка• 03 августа 2021
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Автор, не утруждайтесь. Вихола живет в своём сказочном мире розовых пони. И это не плохо, просто ей посчастливилось не видеть другую Украину. Очевидно, что все схвачено, кругом проплачено. Образовались какие-то связи. Есть статус. Конечно же, зачем выезжать, если мир вокруг такой уютный и комфортный. Тут все логично.
Нелогично только заходить в подобные темы и начинать здесь всем доказывать и рассказывать, что у неё все так офигеннозамечательно).
Зачем нам всем это? Когда создаются подобные темы, ожидаются конкретные комментарии по теме. А не вот это вот все.
Бамбарбия! Кергуду.
• 03 августа 2021
Ответ для vihola
я не наговариваю, а констатирую факт. я не знаю как в Польше, нам только предстоит узнать.
Поумничка• 03 августа 2021
Ответ дляКаяспер
А мне набридло то, что все постоянно меняется. Мне 40 лет и я жила спокойно только с 2000 по 2010й. Жизнь одна, мы выедем, а вы тут стройте, что хотите. Я уже отстроила свое и муж тоже.
Согласна, мне 41 год и все время у нас все меняется, у меня не было спокойной жизни вообще.