Копирайторша• 05 августа 2021
Найбільше досягнення людства за останні сто років
Що вам спадає на думку першим?
Чи змінився ваш вибір через кілька хвилин розмірковування. Як?
Дякую за обговорення.
Девальвация• 05 августа 2021
Ответ дляСанта Барбара
Телефон не те виправив. Малося на увазі ’швидку чи лікаря’. Ми до лікаря зазвичай звертаємось, коли температура довго не спадає і плюс інші симптоми. Але, слава богу, ніхто не відмовлявся послухати, чи направити на аналізи.
Недавно мали вітрянку. Але я не знала точно, що то вона. Просто перше, що спало на думку, коли побачила прищики. Телефоную до педіатра, кажу хочу показати дитину, раптом вітрянка. Вона мені: це точно вітрянка, а що ж і ще? Не приходьте, бо вона заразна. Рецепт мазі, щоб менше чухалось, вишлю поштою))
Обнимашкина• 05 августа 2021
Технологии само собой, но медицина, в частности стоматология думаю на первом месте.
Санта Барбара• 05 августа 2021
Ответ дляДевальвация
Я б назло прийшла.
Копирайторша
• 05 августа 2021
Ответ дляДевальвация
Не переживайте, скоро будемо їх випрошувати, як в Європі)
І забудемо про те, щоб турбувати лікаря з температурою до 38))
Та норм)
Я раз дала антибіотики без лікаря, точніше за порадою лікаря-знайомого. От чесно, краще б я на прийом пішла.
Викинула після того всі антибіотики, щоб навіть спокуси не мати.
Девальвация• 05 августа 2021
Ответ дляКопирайторша
Та норм)
А я, навпаки, вважаю тепер, що добре мати в хаті запас ліків, в т.ч. антибіотики, на всякий випадок.
Копирайторша
• 05 августа 2021
Ответ дляНарисовалось
А разве нет?
Искусственно выращенный вирус для убийства людей.
Достижение со знаком -.
Я не сприймала раніше ’досягнення’ у такому контексті. Хіба іронічно.
Міркуючи над дописами зрозуміла, що інколи досягнення зі знаком + перетворюються на досягнення зі знаком -. І навпаки.
Тому зараз уже погоджуюся з цим. КОронавірус - теж досягнення.
Девальвация• 05 августа 2021
Ответ дляОбнимашкина
А еко запліднення, заморожування яйцеклітин.. щось неймовірне ще якихось 30 років тому
Копирайторша
• 05 августа 2021
Ответ дляОбнимашкина
А пересадки органів? Еко?
Розкажіть чому саме стоматологія. Мені дійсно цікаво, може моя мої ціннісні сходинки теж змістяться.
Алиса в стране Советчица• 05 августа 2021
Ответ дляКопирайторша
Я в принципі проти дискримінації. Але інколи боротьба за права тих, кого дискрімінують переходить межі розумного.
Інколи вигідно бути ’дискримінованим’ і я бачу як все більше людей цим користуються.
Все починалося чудово, зараз ж набирає химерних форм.
Совершенно согласна
Там-тарарам• 05 августа 2021
Робот-пылесос
Но если и серьёзно- интернет и лёгкость в быту, всякие посудомойки.
Но в остальном, не считая интернета, все придумано сто лет назад и с тех пор нового, прорывов, вроде, не было
Маманя• 05 августа 2021
Ответ дляКопирайторша
У мене перша думка теж інтернет і програмування.
А потім досягнення у сфері медицини.
Це коли я вперше відповідала.
А зараз, спершу на думкуспадає те, що пише дівчина вище. Соціальні досягнення, розвиток демократичного суспільства. А як трошки подумати, то поки нічого. Я хочу щось просте і досконале. Виключно для мене. Як от вибір фарби для волоося у дівчини, що наштовхнула мене на створення теми. Поки не придумала. Міркую.
А потім досягнення у сфері медицини.
Це коли я вперше відповідала.
Простите, а где вы демократию сейчас видите, в ее нормальном опрелелении?
Копирайторша
• 05 августа 2021
Ответ дляТам-тарарам
Робот-пылесос
Це образно.
Зрозуміло, що не варто перевіряти часові рамки.
Я от, наприклад, знаю, що посудомийка бере свій початок у 1890-х.
Вона не підходить.
Проте, доступною нам стала набагато пізніше, тому посудомийка часто спадає на думку, коли задаєшся таким питанням про сто років.
Вона не підходить.
Копирайторша
• 05 августа 2021
Ответ дляМаманя
А що є нормальним визначенням?
У тому визначенні, у якому визначаю демократію я - бачу лиш у своїй сім´ї і то з натяжкою.
А у загальноприйнятному, завше будуть плюси і мінуси. Проте коли чаша схиляється до демократії, а не до авторитаризму, коли намагаються її досягти - мене це тішить.
Обнимашкина• 05 августа 2021
Ответ дляКопирайторша
А пересадки органів? Еко?
Ну для меня по сути пересадки и эко это вмешательство в естественный отбор как бы это не звучало.
А так то люди веками мучались от зубной боли и умирали без антибиотиков. Моё мнение, без обид))
Санта Барбара• 05 августа 2021
Ответ дляНарисовалось
А разве нет?
Достижение со знаком -.
А почему вы так уверены что вирус искусственный?
Девальвация• 05 августа 2021
Ответ дляОбнимашкина
Все таки пломби мені здаються скромнішим винаходом, порівняно з тими ж стентами
Обнимашкина• 05 августа 2021
Показала тему мужу. И он сказал, что главное достижение человечества это иголка.
Люди начали шить одежду, а там понеслось)
Медицина, уколы)
Есть в этом смысл думаю.
Медицина, уколы)
Есть в этом смысл думаю.
Копирайторша
• 05 августа 2021
Ответ дляОбнимашкина
Я писала вище, що ніяк не можу придумати якесь просте і класне досягнення, яке б дало користь лише мені.
Тепер зрозуміла чому.
Я до сказу боюся стоматологів, терплю до останнього, але все рівно вважаю пересадку органів кращою, хоча ніколи з таким не заштовхувалася.
Мені ваш допис показав ще раз, що таки потрібно навчитися жити та опікуватися не лише загальними, суспільними цінностями. Дякую. Працюватиму над собою.
Тепер зрозуміла чому.
Обнимашкина• 05 августа 2021
Ответ дляДевальвация
Да, возможно, но Вы наверно никогда не страдали от сильной зубной боли, и желаю никогда не испытать.
Тогда антибиотики, которые многим спасли жизнь и спасают до сих пор.
Без интернета жить можно вполне
Копирайторша
• 05 августа 2021
Ответ дляОбнимашкина
Медицина, уколы)
Есть в этом смысл думаю.
Медицина, уколы)
Есть в этом смысл думаю.
) Є сенс у цьому)
Виходить антропологи праві, коли кажуть, що брак ресурсів є рушієм розвитку.
Девальвация• 05 августа 2021
Ответ дляОбнимашкина
Без интернета жить можно вполне
Ой, було, на жаль. Це гірше, ніж роди. Але що цікаво, це трапилось саме через помилку стоматолога, яка в каналі десь дуже глибоко проштовхула ліки, і пішло: кіста гранульома..Той біль не забудеш.
Але це не про рятування життя, як зі стентами при інфаркті чи пересадка серця..
Солнечный зайчик• 05 августа 2021
Ответ дляОбнимашкина
Медицина, уколы)
Есть в этом смысл думаю.
Медицина, уколы)
Есть в этом смысл думаю.
Ну, если так, то к иголке нужно ещё прибавить колесо. Если задуматься, то это основные изобретения человечества. А ещё электричество. А для первых людей - палка, как на первейшее орудие труда
Копирайторша
• 05 августа 2021
До речі про демократію.
Якби у нас не було натяків на демократію, сумніваюся, що у нас б зараз при владі був чинний президент.
Незважаючи на політтехнології і тп, саме демократія дозволила йому прийти до влади.
Тому це теж не такий ж уже і плюс. Точно - не досягнення, хіба у іронічному значенні. Проте для інституту демократії, те, що відбулося є досягненням.
Але це не нівелює цінності самої демократії. Як явища.
На границе• 05 августа 2021
Медицина-наркоз,як можливість оперативного втручання,а отже порятунок життя.
На границе• 05 августа 2021
Якщо за останні 100 років,то пригадую створення ефективної вакцини проти малярії і Еболи,а також створення квантового комп´ютера.Успішна розробка квантових комп´ютерів пришвидшить технологічний прорив у сфері створення штучного інтелекту і розробки ліків.А ще випустили перший у світі автономний автомобіль.Це означає, що ноги, руки та очі людини не потрібні для управління машиною.