ТрубоДурочка• 11 августа 2021
Як захотіти більше часу приділяти батькам?
Батьки нормальні. Але особливої близькості нема(з мамою). Був період жили в батьків сім´єю, чекали здачу квартири, робили ремонт. Тікала я врезультаті від батьків, відносини зіпсувались вхлам. Зараз мама весь час телефонує щоб ми з дітьми приходили, в ідеалі кожен день. А мені б раз в два тижні нормально.
ТрубоДурочка
• 11 августа 2021
Ответ дляСССРовна
Ну так а мужа куда они предлагают подеть? :) у Вас теперь семья с ним, а не родителями - напомните им. Помоему они Вас ещё не «отпустили» во взрослую жизнь
Я взагалі не впевнена, що відпустять..
Добрый Йиннот• 11 августа 2021
2 раза в неделю - это овер дофига.
Вам надо уговаривать себя НЕ шастать к родителям по первому зову.
Раз в месяц им вообще за счастье.