Аноним• 29 октября 2012
Дівчата може хто знає що з цим робити?
Дівчата може хто знає що з цим робити? моєму синові 1рік 3міс. Інколи буває таке, що починає сильно плакати, так, ніби без звуку, закочується. Синіє трохи і не може вдихнути. Але то на пару секунд. в цей час незнаю ,що робити, хтось сказав , що потрібно бити по попі, я і шльопаю, і беру на руки , так страшно що потім сама одхожу годину....
alenuchka12• 29 октября 2012
Ответ дляАноним
Конечно же Вам необходимо обратиться к детскому невропатологу.
Но я и сглаз (на своем месте, конечно) не исключала и сделала бы все от этого.
сглаз, да может такое быть.Или испуг.
Автор, а дите не напугали чем-то?
Начинает плакать после чего?Или по разному?
Автор, а дите не напугали чем-то?
Аноним
• 29 октября 2012
Ответ дляalenuchka12
сглаз, да может такое быть.Или испуг.
Автор, а дите не напугали чем-то?
НІ ДИТИНА НЕ ЗЛЯКАНА , ЗАХОДИТЬСЯ РІДКО АЛЕ БУВАЄ , ПЕРШІ РАЗИ БУЛИ ВІДРАЗУ ПІСЛЯ НАРОДЖЕННЯ, ПЛАКАТИ ПОЧИНАЄ ЯК ВПАДЕ І ВДАРИТЬСЯ
Аноним• 29 октября 2012
Я старшему в такие моменты дула в ротик, он воздух начинал хватать и начинал уже нормально плакать, а плач успокоить легче, чем такое...