Леннон_Жив!• 19 августа 2021
маркетинг
Дівчатка, будь ласка, порадьте літературу чи курси по маркетінгу.
Скороооо на роботу виходити, дуже треба знання поновити.
Щось страшнувато мені, довгенько без маркетінга жила.
Дуже вам дякую за підтримку!
Танцепесенная• 19 августа 2021
Котлер 4евер!
а все остальное зависит от Вашего профиля.
это же как врач (может быть гинеколог, а может быть стоматолог), или ка бухгалтер (по НДС, или по зарплате), очень разные направления внутри специальности
Леннон_Жив!
• 19 августа 2021
Ответ дляТанцепесенная
Котлер 4евер!
дуже дякую, моє місце заняте, у який відділ попаду не знаю. Знання треба поновити.
За Котлер дякую, настольна книга багато років тому була, думала може щось новеньке зявилось.
Леннон_Жив!
• 19 августа 2021
Ответ дляСекретница
Филипп Котлер, папа маркетинга, основа-основ
Дякую!