А я с Рио-де-Житомира!• сегодня в 00:12
Чего не спим?
А?
Мэри Попкинс• сегодня в 01:10
Ответ дляМию вікна у мороз
Тихенько, щоб нікого не розбудити. Що тоді, що зараз живемо в невеликих квартирках. Але до війни було своє житло покраще, побільше, можна було і по відео і гучно… Така цікава циклічність і непередбачуваність життя)
дай бог, все наладиться. ще поживемо!
Губка Боб• сегодня в 01:24
Хочу отомстить мужчине, я очень зла на него. Вот что придумать мелко-пакастное?
Мэри Попкинс• сегодня в 01:26
Ответ дляГубка Боб
найдите классного мужика и будьте счастливьі!
Губка Боб• 2 часа назад
Ответ дляМэри Попкинс
Нет, это другое. Уже все есть, но эти разборочки .... снова на те же грабли наступила и так по кругу все время
Мию вікна у мороз• 2 часа назад
Ответ дляМэри Попкинс
дай бог, все наладиться. ще поживемо!
Та хай Бог милує, скільки вже всього пережили)) зараз тільки є повне усвідомлення, що життя воно тут і зараз, а щастя - воно в дрібницях! Не вимірюється ні житлом, ні грошима. Дякую вам і бажаю найкращого🌹
Мэри Попкинс• 2 часа назад
Ответ дляМию вікна у мороз
навзаєм!