Здрасьтенька• 21 августа 2021
Ви би пробачили зраду?
А саме походеньки щоразу з іншими? Якоїсь однієї постійної коханки не було, вини своєї не заперечує, але за його словами діставала дружина (суперечки, сварки, відповідно через це відсутність сексу), йшов з дому, а тут дівчата підходили, фліртували, він був злий, не стримувався і відбувались перепихони образно десь на лавочці в парку і після цього розходились, при цьому більше зустрічей/зідзвонювань з цими особами не було (щось нагадує зв´язок з проститутками). Зізнався, бо замучила совість, хотів почати разом все з нуля, жалкує і просить пробачення. Ви би пробачили таке? Як після цього вірити, що при наступній сварці чи проблемі знову не піде і не зрадить?
Здрасьтенька
• 21 августа 2021
Дівчата, ви праві, в нього занижена самооцінка, мама в дитинстві не любила, тому напевно і зраджує, щоб підвищити собі самооцінку і доказати собі, що от, хтось мене ще хоче, при цьому плюючи на мене.
Однозначно• 21 августа 2021
Ответ дляКучерявочка
Очень удобная отмазка, очень)) мужик сам целенаправленно искал секс на стороне, снимите лапшу с ушей..не так просто его найти, вполне симпатичные и респектабельные мужчины на Сз деньги за это обычным девушкам предлагают, разве что ваш выглядит как Марлон Брандо, тогда может и так дадут