Пешеходик• 08 сентября 2021

Бухгалтера, хто вже подав інформацію про КБВ, поділіться досвідом)

Хто подав інформацію про кінцевих бенефіціарів, ви це робили в електронному вигляді? Де саме? Ніби купа інформації, що подавати держреєстратору, але не розумію, як в електронному вигляді це зробити та якому держреєстратору?
Весёлая морковка• 08 сентября 2021
в електронному вигляді це зробити не можна, тільки очно
держ реєстратору будь якому, який найближче до вас

ОхиИВздохи• 08 сентября 2021
Никак. Пока только лично ношу. Схема структуры собственности, 2 страница заявления, заполненная по числу учредителей и заверенная копия паспорта, если он старого образца, не ID
автор Пешеходик • 08 сентября 2021
Ответ дляВесёлая морковка
А пишуть, що можна в електронному... Дякую за відповідь! Ви вже подали?
автор Пешеходик • 08 сентября 2021
Ответ дляОхиИВздохи
Дякую!!! Бланки заяви ви звідки роздруковували? Схему довільно склали?
В шоколаде• 08 сентября 2021
Фух, юристы этим занимаются
ЛисАпедная• 08 сентября 2021
Еще не подали, но диру отдала, скачивала тут
https://minjust.gov.ua/m/formi-zayav-u-sferi-derja...
Структуру власности придумала, у нас нет КБВ. что писать в заяве не знаю еще, может регистратор скажет. Несем в ЦНАП
Весёлая морковка• 08 сентября 2021
Ответ дляПешеходик
вже подали, юрист цим займався

автор Пешеходик • 08 сентября 2021
Ответ дляЛисАпедная
Дякую!
автор Пешеходик • 08 сентября 2021
Ответ дляВесёлая морковка
вже подали, юрист цим займався
На нашому крихітному підприємстві я і бухгалтер, і юрист, і кадровик) Зараз заморочилась цим, треба вже подати..
ОхиИВздохи• 08 сентября 2021
Ответ дляПешеходик
Я адвокат. Заявление есть на сайте Министерства, уже лет так 5 уж точно. Структура собственности - это таблица, которая заполняется и подписывается директором. А вообще юристы этим занимаются. Цена небольшая от 300 до 500 гривен
ОхиИВздохи• 08 сентября 2021
Ответ дляПешеходик
Сейчас зарегистрировали законопроект и должны его принять о продлении сроков с 11 октября 2021 года до 11 октября 2022 года. Так что успеете.
Мама фифти цента• 08 сентября 2021
Возможно, некоторым юрлицам вообще не надо будет подавать. Я пока в ожидании.
автор Пешеходик • 10 сентября 2021
Ответ дляОхиИВздохи
Читала, але якщо до 10 жовтня не приймуть, то штраф 51 тис. якось не хочу платити. Не розумію цих законів - то кожен рік підтверджуй, то продовжують на рік подання, дивно якось, от зареєструвались ми в січні, є ця інформація, тепер треба знову подати, а в січні знов підтвердити...
Якщо продовжать - взагалі не зрозуміло коли подавати ті відомості))
автор Пешеходик • 10 сентября 2021
Ответ дляОхиИВздохи
Вже підготувала вчора документи )