СноваЗдорова• 09 сентября 2021
Как избавится от свекрови или только развод?
Не понимаю как тут быть.
В браке 11 лет, живём в моём добрачном доме (80 кв), есть двое детей-1 общий (1.5 года) и старший от первого моего брака, который уже женился и живёт с нами (пристройку сделал с отдельным входом)...
Свекры меня изначально не приняли, делали много гадостей, свекр умер, тут и свекровь сдала... Своё жильё свекровь подарила дочке. Имылится жить к нам. Я этого категорически не хочу, я её ненавижу (тк эта старуха изводила моего ребёнка от первого брака и всерьёз требовала отказаться от него и сдать в детдом!).
Муж встал в позу и сказал что это его мать. Предложила снять ей жильё и нанять сделку-муж против. Сам он за старухой ухаживать не будет. В итоге дошло дело до того что приехала таки свекруха с вещами, выгнала и мужа и свекровь, поменяла замки.
Муж отвёз старуху к дочке и просится обратно, но я не хочу его принимать.Хочу подумать тк понимаю что старуха попьет ещё моей крови...
Вот кто прав в этой ситуации?
Г@Л@В@ломка• 10 сентября 2021
Ответ дляАнонимушка
А що ви так за сина переживаєте? Бо нічого не вкипить? От мені начхати на батьківські спадки. Найцінніше я собі взяла. - прекрасного чоловіка. В інше прошу не вплутувати і спадки ділити самостійно. І особисто я подбала б про доньку, а не про сина. Бо все, що дасиш синові, фактично, дістанеться сторонній жінці. Ну хіба що синок непутящий і за ним треба придане, щоб взяли.
як ви мило свого сина перетворили на ніщо....
Анонимушка• 10 сентября 2021
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Він мужик. Нехай свою родину сам забезпечує. Ну це я так думаю. Ну і ваша свекруха теж. Народили, виростили, вивчили, а далі сам, милий, сам. І забаганки своєї панянки теж сам. І при розлученні діти з жінкою залишаються. І це жінка (дочка) гола і боса часом з дітьми без доходу може залишитись. А мужик собі на труси, носки і машину заробить. А у іншої доньки інші батьки. Нехай про неї дбають.
Анонимушка• 10 сентября 2021
Ответ дляГ@Л@В@ломка
вам явно невістка чимось насолила)))
хоча ж маєте розуміти, що даруючи чи заповідаючи квартиру сину, невістка до тієї хати не матиме геть ніякого відношення.
Але треба і сину показати дулю, хай ходить з голим задом, якщо взагалі посмів одружитися))))
Та поки що невістка лише я. Сину півтора роки))) Але якось рахувати чуде майно і як ним розпорядитись власникам до голови не приходило. Як і міряти батьківську любов квадратними метрами.
Г@Л@В@ломка• 10 сентября 2021
Ответ дляАнонимушка
У вас дещо в голові не так, тому що ви розписуєте думки моєї свекрухи, якої кілька років нема в живихі у неї був один син))) на медіума ви не схожі....
за те дуже схожі на матір синів, яку покинув чоловік і яка з пелюшок ненавидить своїх майбутніх невісткок, і від якої потім світ заочі тікає сім´я сина)))
Я не на долго• 10 сентября 2021
Ответ дляКраля-Галя
девочки, тут есть хоть одна тема, в которой муж привел жену жить в свою квартиру?
Меня привел))) Сразу прописал, чтобы я была хозяйкой.
Обязательно тему надо создавать?)))
Я не на долго• 10 сентября 2021
Ответ дляСноваЗдорова
До этого 9 лет жили душа в душу, все для семьи. Потом 2 года назад его резко перекинуло и зп сразу у него в 2 раза уменьшилась и начались придирки, что всё не так не, так села, посмотрела, хуевая хозяйка.
Т.е. вместо того, чтобы поднять свою ЖОПУ и сменить работу/взять подработку, он начал на вас злость изгонять?!
А не много ли взял на себя?! Невный и бедненький такой?!!!...
Я не на долго• 10 сентября 2021
Ответ дляMs. Похвала
не, ну вы странная...Напишу, вещи соберу....МОЛЧА шмотки сгребла и выставила в сарай. На алименты подать в понедельник. И не раскланиваться-писать, собирать....
Тоже этого не понимаю. Пускать его в дом после такого даже для сбора вещей. Начнет небось еще и подарки забирать...
Собрать все на*рен и на улицу. Пусть едет заберет. Но тут да. пусть старший сына будет дома.
На развод вроде можно онлайн подать. На алименты обязательно подайте. Пусть знает свое место!
Мудробаба• 10 сентября 2021
Ответ дляСноваЗдорова
Я была против, но муж сам принял решение отдать всё сестре, мол он же мужчина.
Был у нас по этому поводу скандал.
Вот теперь у мужа есть чудесная возможность посмотреть на его благородство и самому пожить там где есть хоть под забором.
Автор возьмите паузу дайте себе 2 месяца подумать. Пусть муж живёт как хочет и где хочет!
Но если честно я бы развелась после слов закрой пасть - этот человек мне не опора и не муж!
СноваЗдорова
• 10 сентября 2021
Ответ дляМудробаба
Я взвесила всё и решила.
Написала мужу чтобы завтра приехал за своими вещами. Отписался что я сука, но ок приедет заберёт.
Мудробаба• 10 сентября 2021
Ответ дляСноваЗдорова
Я взвесила всё и решила.
Автор сделайте скрины вашего общения. НО! не говорите ему об этом. После того как подадите на развод, как доказательства почему вы разводитесь просто распечатайте эти милые сообщения в вайбере или где вы там общаетесь.
С пояснением - если мужчина ТАК позволяет себе общаться с женой то о какой семье идёт речь?
СноваЗдорова
• 10 сентября 2021
Ответ дляМудробаба
Спасибо, это мысль.
Попипиповна• 10 сентября 2021
Ответ дляСноваЗдорова
Я взвесила всё и решила.
Скажите пусть сукой свою маманю называет, раз она все это устроила и сестрицу
Я не на долго• 10 сентября 2021
Ответ дляСноваЗдорова
Я взвесила всё и решила.
Конечно сука. Ему то жить негде.
Чего эт ему быть довольным.
Я б ему написала, что есть мать, есть квартира, которую мать оставила сестре. Пусть решает вопрос с жильем и вопрос, что он вашему общему ребенку оставит по недвижимости.
Дарственную можно аннулировать. Но это может сделать только МАТЬ-старушка!
Герой, блин.
Чего эт ему быть довольным.
Герой, блин.
Значит надо• 10 сентября 2021
Ответ дляМудробаба
Для развода по закону не нужны никакие доказательства.
СноваЗдорова
• 10 сентября 2021
Ответ дляЯ не на долго
Конечно сука. Ему то жить негде.
Чего эт ему быть довольным.
Герой, блин.
Чего эт ему быть довольным.
Герой, блин.
В как извенялся, пел о любви ко мне и к нашему ребёнку.
А тут полезло...
Старуха на дочу дарственную оформила 8 лет назад.
А тут полезло...
Подумывающая• 10 сентября 2021
Ответ дляАнонимушка
Я считаю , что должно быть по справедливости раз детей двое , то и делить надо на 2 , независимо от пола. А у вас либо нет детей либо только дочь
Подумывающая• 10 сентября 2021
Ответ дляАнонимушка
Не совсем понятно причем здесь вкипит? Да переживаю , потому , что я люблю своего сына
Подумывающая• 10 сентября 2021
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Да нет у нее сына , иначе пела бы по другому
Анонимушка• 10 сентября 2021
Ответ дляПодумывающая
І я свого люблю. Тому дам йому все необхідне, аби заробити на своє і по чужих кишенях не пробиратися. Але у мого чоловіка є сестра. Тому я точно знаю, хто дзвонить мамі щодня, а хто два рази в тиждень. І хто буде дбати про батьків на старість. І кому повинен залишитись спадок. І А не донці турбота а синочку доброта. Я точно не рвуся доглядати чужу маму. Мені і не потрібно. У неї дочка є. А у мене своя мама. І так далі. І я бачу навколо купу непотрібних невісткам матерів. І не тішу себе ілюзіями, що до мене ставлення буде іншим у чужої людини. Аби не посварились і то добре Так що най син вибачає. Хоча ще дожити треба. Але щось не чула казкових історій, про всесвітню любов до свекрухи. А от помий лиють відрами.
Анонимушка• 10 сентября 2021
Ответ дляПодумывающая
Двоє. Донька і син. І кожному по заслугам. Син одружиться і добре, якщо хоч дзвонитиме. Не кажучи приїздити. У нього буде інша жінка, інша родина. А в тієї жінки своя мати, рідна. Як щось зробити то ніц. Нащо їй чужа. А як вершечки збирати, то всі жменьки підставляють. Нехай їй чоловік заробляє. Я що, дарма його рощу. Нехай заробить собі і на родину.
Анонимушка• 10 сентября 2021
Ответ дляГ@Л@В@ломка
У мене повна родина. Як і у моїх дітей. Я нікого не ненавиджу. Це об´єктивна реальність. Синок коханий а донька ближче. І хто б тут що не розпинався про спадок синові. А дістанеться він невістці. У нормального чоловіка. А я сподіваюсь виховати саме такого. В не прагну своє вкладати в чужу дитину. Все на тому
Г@Л@В@ломка• 10 сентября 2021
Ответ дляАнонимушка
Як??? як спадок дістанеться невістці???? ну окрім того, що ваш вами вихований син цей спадок їй сам подарує?
поясніть, може я що пропустила...
Анонимушка• 10 сентября 2021
Ответ дляГ@Л@В@ломка
поясніть, може я що пропустила...
Просто так. Або жити буде. Або продадуть в потратить на свій розсуд. І не факт що не на круїз якийсь чи ще яку фігню. Або на зароблені фігню купить а ці буцімто на справу. Я і свою доню покатаю чи золота куплю. Про іншу хай її батьки дбають. Чи ви дійсно не розумієте, яке відношення до дружини має родинна власність і спільні гроші? Вона їх тратить)
Я не на долго• 10 сентября 2021
Ответ дляАнонимушка
Теж не розумію, чому невісці, коли у вашого сина є чи будуть ДІТИ - ваші онуки. Це ж ваше продовження....
І не дивно, якщо син пісял цього не позвонить і тим паче не приїздить провідати матір...
Я не на долго• 10 сентября 2021
Ответ дляАнонимушка
У свекрів син один. Дім тоді добудовувався, та свекруха принесла документи на дім як тільки дізналась про нашу заяву про одруження. І як тільки побрались мене відразу приписали до квартири. Все, я повноцінний член сім´ї.
Так, зараз ми працюємо, заробляємо достатньо в ІТ. І заробляти я стала вже при одруженні. Тобто пришла безробітня і мене приняли, як людину гідну їх сина. Так, я маю нерухомість від батька. На другий будинок не претендую, то братові буде. Поділене все порівну. Тому я чесно не розумію такоеї позиції, що сина в приймаки і без даху над головою, а донечці все.... А потім при старості донечка скаже йди подалі, і ви прийдете до сина?
Анонимушка• 10 сентября 2021
Ответ дляЯ не на долго
До тих онуків поки дійде, то чи їм щось і дістанеться. Якщо я захочу щось залишити онукам, то на онуків і відпишу. Нащо проміжна ланка. Я ж сама жінка, і подруг маю. І бачу і чуб, як відносяться до свекрух. Ніхто і дякую не скаже. Хоч що зроби то не догодиш. Чуда кістка. Так і є. То свекруха ходить, то не ходить, то носить, то не носить, то носить та не те. То одна жалілась, що батьки сину квартиру не відписали, а пустили х пожити, то інша - що батьки дали їм хрущовку двокімнатну, а самі живуть у трикімнатній (з бабусею і молодшою донькою). Мали ж усе віддати їм, а самі, мабуть, на вокзал. Чи донька з бабусею в одну кімнату, хз. Ну і епічне. Привезла бабусі тижневе маля, а забрала трирічну дитину. Приїздили на вихідні, живуть поряд, 10 хвилин їзди. Так от, то вона для сина робила, невістка взагалі ні до чого. І сама я невістка. І саме цінне у мене вже є - мій чоловік. А побиратись по чужих кишенях і чужі спадки рахувати, то до когось іншого.
Анонимушка• 10 сентября 2021
Ответ дляЯ не на долго
Якось в моєму оточенні всі чоловіки спромоглися заробити на власне. І не одне. Так що про які приймаки мова я не зрозуміла. Нехай собі заробляє з молодою дружиною, я до чого. У неї і свої батьки є. Теж непогано. І тим більше, сподіваюсь, моїм дітям той спадок треба буде, як мені батьківський. Але ж почалося з чого. Чому доньці все? Тому доньці все, що вона рідна. А невістка чужа. В то, що ви не розумієте, не робить цю точку зору неможливою чи неправильною. І чоловік ваш один, сестри не має, спадкоємців крім нього немає. Там і вибирати ні з кого. Так що порівняння некоректне.
Я не на долго• 10 сентября 2021
Ответ дляАнонимушка
’ І тим більше, сподіваюсь, моїм ДІТЯМ той спадок треба буде, як мені батьківський. Але ж почалося з чого. Чому доньці все? Тому доньці все, що вона рідна.’
А син не рідний? Він не ваша дитина?
Так, я дійсно не розумію вашу позицію і не говорю, що ваше рішення неможливе чи неправильне. Це ваша нерухомість, ваше життя. Головне, щоб не було, як часто буває ’чоловік дочки вигнав, йду жити до сина, якого обділили’.....
.
В мене є і інше порівняння про з кого обирати. Вище була історія про 2й шлюб, в якому я вже 5+ років.
Перший мій шлюб. Також один син. І там ситуація, коли свекруха СВІДОМО рідному синові нічого 100% не залишить. Онукам вірогідніше. Та тут ключове, що ОДИН син, а відносини між матір´ю та сином бажали кращого.... Там чиста ненависть. І я тих війн терпіти не змогла, хоч жили у мене. Ще й мені перепадало((( Подала на розлучення. Добре, що хоч не додумалась за ті 3 роки пекла народити дитинку та спокійно ЗАБУДИ те все.
.
Ось тому я другого чоловіка обирала довго і більш навіть по спілкуванню з батьками. Якщо батьків поважає, то й мене буде поважати. А не те, що він один і мені дістанеться все))) У мене є своє в Києві. Та живемо у нього і не в Києві)))
Чоловік був студентом, коли на його свекруха переписала квартиру. А студент - це ще загроза для нерухомості. Та благо, життя в квартирі з нього зробило самостійного чоловіка! Який може і прибрати, і попрати, і приготувати.
.
Вважаю, що батьки дали йому хороший старт (навчання та житло). А зараз пенсії свекрів не вистачає на ту ж комуналку. А скільки ліків.... Та вони спокійні, тому що є МИ. Так, свекруха марить, щоб ми жили разом, та вважаю, що це неправильно. Сім´я повинна жити окремо. Свої ложки та вилки, як говориться. Та й відносини не постраждають.
А син не рідний? Він не ваша дитина?
.
Анонимушка• 10 сентября 2021
Ответ дляЯ не на долго
А син не рідний? Він не ваша дитина?
.
А син не рідний? Він не ваша дитина?
.
Ну і я не буду жити зі свекрухою. А донька буде. І в похилому віці складно тримати і чистоті дім, готувати свіже. А декому самотньо. І мати з донькою обговорять ті теми, яких ніколи не торкнуться з іншими людьми. То не моя справа, хто кому і що переписав. Мене дивує, коли люди не розуміють найпростішого. Хто доглядає. - того і спадок. Не відписала не сину, а невістці. І нехай та невістка як завгодно себе в груди б´є п´ятою, а вона не рідна. Це наче так просто. Не натягувати на конкретний випадок, не проеціювати на себе. Просто уявити, що не всі люди мислять іпочувають одинаково, і ваші переконання теж комусь дивні. Не агітую нікого ні за що. Але чуда доля, чужа й воля. Така ж правильна, як і будь яка інша. І дуже для мене дивно не розуміти очевидних речей. То й що? Я то не кричу, як можна на двох ділити. Це чомусь усіх жахає, як то не на двох. Так як в на двох, але для одного.