Сижуревувшоке• 04 октября 2021

фильм об оффшорах Зеленського вже бачили?

"Фільм анонсований як "розслідування про таємниці офшорного бізнесу президента Зеленського та брудні гроші олігарха Коломойського .Фільм є частиною міжнародного проекту Pandora Papers, пов´язаного з витоком даних про офшорні активи та таємні угоди найбагатших людей світу, включаючи топ-політиків."
Приємного перегляду:
vihola• 04 октября 2021
Ответ дляДобрая свекровь
Прочитайте статью прежде чем продолжать дискуссию.

Откуда оценка стоимости банка в такую сумму? ))
Вы знаете как оценивают банки? По капиталу. Согласно отчётностям там капитала не было, а были долги - людям и НБУ за кредиты по рефинансированию.
Я не хочу з вами нічого продовжувати.
Або давайте докази, що приват нічого не коштував на момент націоналізації.
Численні відділення, бренд, побудована система.
Що це нічого не варте і нікому не потрібно.
Що держава в мінусі після націоналізації. А не в плюсі, як тут написано.

«Скільки коштує ПриватБанк?»

https://wz.lviv.ua/blogs/409688-skil-ki-koshtue-pr...
Инфотуфелька• 04 октября 2021
Ответ для vihola
Та, хто хитав, то були ніщебороди, які собачої будки в житі не побудували. І майдан Саакашвілі взагалі по хребту получив нормально, морди їм до крові порозбивав Порошенко, який не забороняв мітингувати.
О, пішла по бєспрєдєлу
КвартираЧья• 04 октября 2021
Ответ для vihola
Ви дивились звіт у відео по великому будівництву, там все фотомонтаж?
Дороги, мости, школи, садки, лікарні, спортивні комплекси, все фотомонтаж?
Ага) особливо « впєчєтлаіт» ті об’єкти що ще до Зе будувалися, а тепер він собі все приписує)) але.. Велике будівництво! Велика реставрація! Велика фракція! ( дід Фройд би сказав, що то за комплекс) і туди ж присвоєння робіт які він присвоює собі
Инфотуфелька• 04 октября 2021
Ответ дляКвартираЧья
Ви як блаженна, їй Богу .які сотні об’єктів, які відео? Відосики від найвеличнішого чи що?
Та вони відкривали об´єкти, побудовані ще навіть за часів Януковича - все пішло на ура
ЯблокоРаздора• 04 октября 2021
Ответ для vihola
Назвіть ваше місто, будь ласка.
Полтава
vihola• 04 октября 2021
Ответ дляКвартираЧья
Конкретно що присвоїли, назви об’єктів давайте. Перевіримо хто будував і хто присвоїв.
Инфотуфелька• 04 октября 2021
Ответ дляКвартираЧья
Особливо вражає той факт, що в Україні президент взагалі цим не займається!
Але методички з РФ лінь переписувати - тепер в нас за надої теж царьок буде звітувати

Але ж на міжнародному рівні - позорище за позорищем.
В армії теж немає чим похвалитись.
vihola• 04 октября 2021
Ответ дляДобрая свекровь

«Чисті активи ПриватБанку станом на 1 січня 2018 року становили 259 мільярдів гривень (19,3 % від активів усіх банків в Україні). ПриватБанк володіє другою за чисельністю мережею відділень та найбільшою мережею банкоматів і терміналів серед банків України. На початок 2018 року в мережі працювало близько 7,2 тис. банкоматів, 13,3 тис. платіжних терміналів та 141 тис. торговельних POS-терміналів. Національна мережа банківського обслуговування ПриватБанку має у своєму складі близько 2240 відділень. ПриватБанк є найбільшим емітентом і еквайром платіжних карток в Україні. На початок 2018, банком емітовано понад 30 мільйонів карток, що становить більше половини від усієї кількості випущених українськими банками платіжних карток. Банку належить система грошових переказів «PrivatMoney» та найпопулярніший в Україні інтернет-банкінг і платіжна система «Приват24». Також банк виступає екваєром електронної платіжної системи LiqPay.

ПриватБанк першим в Україні підключив Apple Pay[6].

ПриватБанку частково[7] належить однойменний дочірній банк в Латвії, а також філії в Італії, Португалії та Кіпрі. За даними британського журналу The Banker, у 2016 році ПриватБанк посідав 16-те місце в рейтингу найбільших банків Центральної та Східної Європи та 627-ме в рейтингу тoп-1000 світових банків»
КвартираЧья• 04 октября 2021
Ответ дляИнфотуфелька

В армії теж немає чим похвалитись.
Та да(
ЯблокоРаздора• 04 октября 2021
Ответ для vihola
Те, що раніше будувалось та ремонтувалось за кошти місцевих бюджетів, приписують тепер до «великого будівництва». Ніякого відношення зеленський до цього не має в переважній більшості випадків. Аж ні, має, бо тепер місцеві бюджети мають менше доходів і на них перекладається більше витрат, бо вся децентралізація у нас закінчилась.
ЯблокоРаздора• 04 октября 2021
Ответ для vihola
Я не хочу з вами нічого продовжувати.

«Скільки коштує ПриватБанк?»

Ага. Численні відділення, бренд, побудована система, величезні борги
КвартираЧья• 04 октября 2021
Ответ для vihola
Вас в Гугл і забанили чи ліньки пошуковиком користуватись? Вибачайте, але не буду вам тут кидати лінки чи посилання )))) саменькі вже якось почитайте: хуже уже ж нє будєт ))) хоч поржьотє)))
НетЕщеНаверное• 04 октября 2021
Ответ дляИнфотуфелька
Ви, перш ніж відповідати, згадуйте, що я ніякого відношення не маю до лохторату зе - вибачте, вже відомі всі ваші відповіді, не хочу бісер мєтать.

Я чекаю на приклади міжнародних скандалів з Порошенко, коли Україну поносили у всіх змі. У вас є на все посилання, правда ж?
https://www.radiosvoboda.org/a/27654259.html
vihola• 04 октября 2021
Ответ дляЯблокоРаздора
Які борги? В приваті є зараз борги?
Держава виплатила людям борги, приват залишився в коломойського?
Чи вона за 5 мільярдів отримала те що коштує 8 мільярдів?
vihola• 04 октября 2021
Ответ дляКвартираЧья
Ясно, злив.
Мене не цікавлять ваші побрехеньки.
Щоб бігати ще їх шукати. Нема то нема. Так і говоріть.
vihola• 04 октября 2021
Ответ дляЯблокоРаздора
А що раніше будувалось і ремонтувалось?
КвартираЧья• 04 октября 2021
Ответ для vihola
Ясно, злив.
Мене не цікавлять ваші побрехеньки.
Волшебная вы))
ОченьПриятно-Царь• 04 октября 2021
Ответ дляНетЕщеНаверное
То есть Вова тоже чист и невинен аки младенец?
Садоводница• 04 октября 2021
Ответ для vihola
Я не хочу з вами нічого продовжувати.

«Скільки коштує ПриватБанк?»

Що таке численні відділення? Це велика орендна плата, побудована система- це кількість персоналу ,тобто великий зарплатний фонд. Так у Приваті були активи, але був і величезний кредитний портфель, який не хотіли купувати жодні коллекторські контори.
Це я ви ходите на роботу, отримуете зарплату, але маєте величезні борги. Як можна оцінити ваш фін. стан, адже і майно у вас є і зарплата, але і борг просто величезний?
ЯблокоРаздора• 04 октября 2021
Ответ для vihola
Які борги? В приваті є зараз борги?
Такі борги,. Ви взагалі пам’ятаєте, що там трохи раніше писали? Цитую « Або давайте докази, що привіт на момент націоналізаціі нічого не коштував…» Далі по тексту
ЯблокоРаздора• 04 октября 2021
Ответ для vihola
А що раніше будувалось і ремонтувалось?
ОМГ, ви і правда «волшебная» . Ремонтувались дороги, дитячі садки, школи, лікарні. Те саме, що і зараз. Ось наприклад школу моєї доньки відремонтували чудово місцевим коштом. Слава богу, ніхто не встиг туди отой банер причіпити, раніше закінчили.
НетЕщеНаверное• 04 октября 2021
Ответ дляЛюблю кетчуп
TheGuardian 2016 год, Panama Papers и Петро Порошенко
https://www.theguardian.com/news/2016/apr/04/panam...

https://www.occrp.org/en/panamapapers/ukraines-pre...
щас инфотуфельку порвёт
Фея_3уровень• 04 октября 2021
Ответ для vihola
А що сталось? Вони стали гірше жити? Гривня в 3,5 рази обвалилась? Ціни виросли в 3,5 рази? А може 6 хвиль примусових мобілізацій було? Може вони втратили заощадження в ліквідованих банках?
Да, они стали хуже жить. Товары дороже, тарифы выше (хотя обещал президент что понизит), субсидии отменили. Война идет, отвоеванные территории отдались врагу. Карпаты вывозят, янтарь копают, бляхеры у своих корыт
Инфотуфелька• 04 октября 2021
Ответ дляНетЕщеНаверное
Суд Панами остаточно закрив справу проти п´ятого президента України Петра Порошенка, яку ініціював ексзаступник глави Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрій Портнов.
https://www.google.com/amp/s/www.ukrinform.ua/amp/...

Панамська прокуратура закрила справу щодо Порошенка і порушила проти Портнова - адвокат

’3 жовтня перша спеціалізована прокуратура по боротьбі з організованою злочинністю Панами прийняла рішення про закриття справи, відкритої за заявою Андрія Портова проти Порошенка, який стверджував у своїй заяві, яка була подана наприкінці липня, що компанії, начебто пов´язані з Порошенком, здійснювали легалізацію доходів, отриманих злочинним шляхом’, - сказав Новіков.

Він додав, що за цією заявою були долучені до справи особисті покази Портнова.

’Прокуратура дійсно розслідувала. Була проведена перевірка тих даних, які надав пан Портнов. Двох місяців вистачило, щоб прокурор розібрався зі змістом цієї справи і прийняв рішення про закриття справи’, - зазначив Новіков.

Водночас адвокат поінформував, що 13 жовтня у Панамі було зареєстровано кримінальне провадження за заявою адвокатів Порошенка проти Портнова ’за вчинення їм злочину, передбаченою статтею 384 Кримінального кодексу Панами, за подання завідомо неправдивої заяви про вчинення кримінального правопорушення’.
НетЕщеНаверное• 04 октября 2021
Ответ дляОченьПриятно-Царь
По моей ссылке про Вову? Это вы так съезжаете? Просили про офшоры Пети - получили. Опять не так? Типичный избиратель 8 - процентного
Инфотуфелька• 04 октября 2021
Ответ дляНетЕщеНаверное
щас инфотуфельку порвёт
Из за ваших скреп - наоборот, я стараюсь смеяться тише
Давайте ещё!
Даже вихола не решилась этот тухлый треш постить
НетЕщеНаверное• 04 октября 2021
Ответ дляСадоводница
Вы мне расскажите, куда делись деньги вкладчиков из 100 поваленных гонтаревой и Петей банков?
ОченьПриятно-Царь• 04 октября 2021
Ответ дляНетЕщеНаверное
Законы для Пети и Вовы разные?

Если Петя чист, то и Вова чист. Логично?
Резвая лошадка• 04 октября 2021
Зелю запад сливает?
НетЕщеНаверное• 04 октября 2021
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Законы для Пети и Вовы разные?

Нет, не логично. разница в том, что Вова в 2012 не был при власти, а Петя 20 лет при власти и имел доступ к бюджетным деньгам, которые успешно воровал и выводил в офшоры