Мелочунь• 14 октября 2021

Кто против @акцинации, адвокаты, юристы объясняют как действовать

Цель этой все компании, понятно что проколоть всех, любыми путями доходящими до маразма ( в мире), и пользуются тем что люди в большинстве своем не знают законов и своих прав. Вероятно нас всех проколят, разными путями , но пока у нас есть возможность мы должны отстаивать свои права .

Сейчас много каналов в телеграмм и инсте где адвокаты юристы дают инфо , не ленитесь, запоминайте основные положение, берегите свое здоровье и здоровье своих детей.

@акцинация от к-вируса на сегодня является добровольной
1- Полиция может действовать только исключительно так как прописано в Законе о полиции
2 - Инфо про состояние здоровья - конфиденциальная ( к этому относится сертификат о @акцинации ) . Человек имеет право НА НЕРАЗГЛОШЕНИЕ этой инфо .
3 - Требовать медицинскую документацию полиция может только через суд
4 - по закону о полиции (23,24ст ) - полномочия полиции ,выполнение дополнит. уполномочий полиция может в рамках закона, ПОСТАНОВА кабинета министров - не является законом

5 - если полиция требует от вас - вызываете других и пишите заяву о превышение полномочий полицейского

а так же можно напомнить полицейскому что он может отказаться от выполнения преступных указов.
Если полиция не имеет право требовать то охраннишки тем более

6. про жд транспорт - в укр зал есть правила проезда аналогично

Понятно что то что происходит глобально, договора подписаны на нас ( но нужно бороться

Якщо ви виїжджаєте або прямуєте в регіон з із «жовтим», «помаранчевим» чи «червоним червоним» рівнем, вам з 21 жовтня буде необхідний один із таких документів:
• Документ, що підтверджує отримання повного курсу факцинаціі;
• Міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує факцинацію двома дозами
• Негативний результат тестування методом ПЛР або експрестесту, який чинний 72 години.
⠀
А тепер до законів:
Закон України. Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні. Можете повністю почитати тут https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1382-15#Text
Статтю 12. Обмеження свободи пересування
⠀
Свободу пересування відповідно до закону може бути обмежено:
-у прикордонній смузі;
-на територіях військових об’єктів;
-у зонах, які згідно із законом належать до зон з обмеженим доступом;
-на приватних земельних ділянках;
-на територіях, щодо яких введено воєнний або надзвичайний стан;
-на окремих територіях і в населених пунктах, де у разі небезпеки поширення інфекційних захворювань і отруєнь людей введені особливі умови і режим проживання населення та господарської діяльності;
-на тимчасово окупованих територіях
⠀
👌Про потяги.
Перевезення пассажирів на залізничному транспорті регламентовано ПРАВИЛАМИ перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України
⠀
Відповідно ПРАВИЛ, "Проїзний документ" - документ установленого зразка, що посвідчує право пасажира на проїзд залізничним транспортом та є договором на перевезення, оформляється на відповідному бланку проїзного документа, а також може бути сформований в електронному вигляді. Види проїзних документів: повні, пільгові, дитячі, безплатні (безкоштовні), групові.
⠀
Відповідно до 7.2. ПРАВИЛ Посадка в поїзд осіб, що здійснюють поїздку за повними, пільговими, у тому числі безплатними та груповими, проїзними документами, здійснюється за умови наявності проїзного документа та документа, що посвідчує особу.
⠀
Абз.3 п.7.3 ПРАВИЛ - Пасажири без проїзних документів чи з недійсними проїзними документами, з прізвищем та іменем у проїзному документі, які не відповідають даним документа, що посвідчує особу (за винятком допущених описок не більше трьох знаків), без документів, що посвідчують особу, з ручною поклажею більше встановлених норм та з перевищенням розмірів, установлених для ручної поклажі, у вагон не допускаються.
⠀
Таким чином недопуск до вагону без сертифікату факцинаціі суперечить встановленим ПРАВИЛАМ. Проїзд дозволено виключно за наявності Проїзного документа та посвідчення особи.
⠀
Повний текст закону.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0310-07#Text
⠀
Цей алгоритм дії може вам домогти, але зважаючи на незнання законів прикордонниками, нац.поліцією та провідниками. Розмова буде не з легких. Вони постійно будуть вам торочити про зміни в постанові 1236 про карантин.

Дивно, що більшість не хвилює, що карантин по КУ вводиться лише за воєнного чи надзвичайного стану, якого в нас нема. За поданням санітарного лікаря. Якого назначили в той же день коли і був прийнятий карнтин🤦🏽‍♀️ Без дотримання належної процедури. Наш сан.лікар не подавав обґрунтоване звернення до Кабміну про встановлення карантину..
175см55кг19лет (она)• 14 октября 2021
Ответ дляПурген
Полиция имеет право проверить наличие сертификата, а не информацию, указанную в нем (п.4 ст.23 Закона про нац полицию’. Вот только еще раз убедилась в некомпетентности этого ’адвоката’
где в законе про нацполицию прописаны такие полномочия?

Ухахайкина• 14 октября 2021
Ответ дляБиблиотекарь
судя по тому,что введут блок посты на выезде и въезде в области и не будут пускать в транспорт невакцинованных,придется вам в бункере посидеть))))))))
Есть такая профессия: на Б начинается, на Ь заканчивается (ваш ник).
Реанимация• 14 октября 2021
Ответ дляБиблиотекарь
та постоянно ищут образ врага,то врачей с землей равняли,теперь учителя им не такие.постоянно в поиске,хорошо хоть в инете ,а не оффлайн.))))))))
Да нет. Пусть лучше оффлайн идут под кабмин и там зачитывают свои заявы. А то находят тех, кто вынужден подчиняться распоряжениям, и начинают права качать и отыгрываться.
Домашка• 14 октября 2021
Ответ дляУхахайкина
Самі почитайте цей закон. Там жодного слова про ковід або вакцинацію від нього.
’Профілактичні щеплення проводяться після медичного огляду особи в разі відсутності у неї відповідних медичних протипоказань. Повнолітнім дієздатним громадянам профілактичні щеплення проводяться за їх згодою після надання об´єктивної інформації про щеплення, наслідки відмови від них та можливі поствакцинальні ускладнення. Особам, які не досягли п´ятнадцятирічного віку чи визнані у встановленому законом порядку недієздатними, профілактичні щеплення проводяться за згодою їх об´єктивно інформованих батьків або інших законних представників. Особам віком від п´ятнадцяти до вісімнадцяти років чи визнаним судом обмежено дієздатними профілактичні щеплення проводяться за їх згодою після надання об´єктивної інформації та за згодою об´єктивно інформованих батьків або інших законних представників цих осіб. Якщо особа та (або) її законні представники відмовляються від обов´язкових профілактичних щеплень, лікар має право взяти у них відповідне письмове підтвердження, а в разі відмови дати таке підтвердження - засвідчити це актом у присутності свідків.’
и там же - Працівники окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких може призвести до зараження цих працівників та (або) поширення ними інфекційних хвороб, підлягають обов´язковим профілактичним щепленням також проти інших відповідних інфекційних хвороб. У разі відмови або ухилення від обов´язкових профілактичних щеплень у порядку, встановленому законом, ці працівники відсторонюються від виконання зазначених видів робіт.
Ухахайкина• 14 октября 2021
Ответ дляДомашка
Ну і хай відсторонюються у порядку, встановленому ЗАКОНОМ, як і було багато років.
А не на словах залякують і шантажують людей, без жодних письмових підтверджень.
Домашка• 14 октября 2021
Ответ дляУхахайкина
на словах - то можно не слушать
Губы_зубы• 14 октября 2021
Ответ дляФорточка с диоптриями
Вот спасибо за разрешение
Пользуйтесь, пока не запретили в период карантина
Губы_зубы• 14 октября 2021
Ответ дляПурген
Все правильно, но доказать это можно только в суде. Т.е. это все на перспективу, но не решает сиюминутной проблемы как ехать в межобластном транспорте не вакцинированному человеку при отсутствии справки ПЦР.
Сегодня сдавала кровь, при мне три человека сдавали ПЦР поскольку ехать на поезде нужно было завтра
Хахаха. Эта норма вводится с 21го. Ну до чего у нас народ бестолковый
Ухахайкина• 14 октября 2021
Ответ дляТульский пряник
давайте ссылку, или вы не умеете пользоваться реестром ?
Суд на Одещині виправдав військового, що не виконав наказ про вакцинацію.
https://izbirkom.org.ua/news/zdorovya/2021/sud-na-...
Біляївський районний суд Одеської області закрив провадження про адміністративне порушення щодо військовослужбовця з військової частини А1892, який відмовився від проходження вакцинації.

Як зазначається в постанові суду, командир військової частини наказав вакцинуватися всьому особовому складу, а коли підлеглий відмовився, склав протокол за ч. 2 ст. 172-10 Кодексу України про адміністративне правопорушення (Відмова від виконання законних вимог командира (начальника). Частина друга передбачає, що порушення скоєне в умовах особливого періоду.

Санкція за таке адмінпорушення - штраф від ста сорока п’яти до двохсот вісімдесяти п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт з утриманням на гауптвахті на строк від семи до десяти діб.

На судовому засіданні військовослужбовець пояснив, що відмовився вакцинуватися через недовіру до конкретної вакцини.

Розглянувши справу, суд вирішив, що в даному випадку особою, яка склала протокол про адміністративне правопорушення (командиром - ред.), не зазначено обов`язкових ознак об`єктивної сторони правопорушення, окрім дати його вчинення. В протоколі не наведено посилання на нормативний правовий акт, яким підтверджується законність вимог командира.

Суд встановив, що у протоколі про адміністративне правопорушення не конкретизовано, яку саме законну вимогу командира не виконав військовослужбовець, конкретно які дії необхідно було вчинити військовослужбовцю, у яку саме дату й час та якою саме вакциною йому потрібно було зробити щеплення.

Крім того, суд звернув увагу на наказ Міністерства охорони здоров`я України від 24 грудня 2020 року, яким затверджено, що вакцинація від коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні є добровільною для усіх груп населення та професійних груп.

Нагадаємо, на одеський обласний склад 6 вересня доставили 23 тисячі доз вакцини Pfizer, які використовуватимуть для перших щеплень та ревакцинації.

Вранці того ж дня на апаратній нараді в.о. директора департаменту охорони здоров´я Левон Нікогосян повідомив, що департамент отримав від Міністерства охорони здоров´я 6,5 тисяч доз вакцини Pfizer, проте утримує їх для для ревакцинації і на першу вакцинацію не дає.

Кількість щеплень, що зробили в Одесі, з початку кампанії вакцинації сягнула 250 тисяч, дві дози різних вакцин отримали вже 118 тисяч містян, а за минулі вихідні щепили 7 тисяч 897 людей.
....................................................................
ПОСТАНОВА СУДУ в Єдиному державному реєстрі судових рішень :
https://reyestr.court.gov.ua/Review/99225493?fbcli...

Сам себе Петросян• 14 октября 2021
Ви же понимаете, что стоя у входа в вагон начнется перепалка? Ну дальше что, полицию візівать? Дальше что? в суд подавать? поезд уже тютю
Ухахайкина• 14 октября 2021
Ответ дляДомашка
Конституция не запрещает принудительной вакцинации
Українську Конституцію прочитай, тріль ти безсовісний!
Домашка• 14 октября 2021
Ответ дляУхахайкина
тріль прочитал, запрета там нет
Библиотекарь• 14 октября 2021
Ответ дляРеанимация
ой,я вас умоляю.кто куда пойдет.диванные вояки)))
Кому там слова не давали• 14 октября 2021
Ответ дляТрактор Вика
Удалено администрацией...
Я учитель. У меня двое детей- 8 и 15 лет. Не хочу вакцинироваться. НЕ ХОЧУ! МОЕ ПРАВО!
Но давят- да. Это кошмар. Говорят ,что 1го сентября будут не выплачивать зп тем, кто не вакцинировался.
Говорила с коллегами с других школ... Многие,почти все вакцинированы. Именно потому,что давили. Хотя что бы сделали,если бы ВСЕ отказались?! Но нет. Как овцы послушные(((
У двух педагогов онкология. Хотели взять мед-отвод. Так терапевты сказали,что им запретили это. Что не удивительно.
Думаю искать другую работу. Это кошмар ,если честно.
Ответ дляТрактор Вика
Удалено администрацией...
а зачем так? может вам легко говорить? но не все учителя так сделали. но большинство.
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Вы хотите сказать, что автор поста написала неправду про учителей? Правильно она все написала. Самые забитые и самые исполнительные рабы - это учителя. Очень редко встречаются принципиальные и всесторонне развитые. И да, побежали аж бегом.
я нет. и не собираюсь!
Ответ дляТрактор Вика
нет, такие учителя теперь должны сидеть дома за профнепригодность, мозгами они остались в совке им не место в школах. Поэтому дальше их надо жестко контролировать и каждый провтык выставлять на всеобщее обозрение, пока учитель сама не уволится.
вы просто дно уважаемая!
Форточка с диоптриями• 14 октября 2021
Ответ дляГубы_зубы
Ну вам же это не грозит..
У вас же тысячи громких выигранных дел, правда?!
Не отвечайте, не утруждайтесь
В каждой бочке...• 14 октября 2021
Ответ дляТрактор Вика
вчителі взагалі юридично безграмотні і побігли вакцинуватися, коли їм директор прислав у вайбер листа про -25%від зп, без печатки, дати і підпису.
Я (учитель) держалась до вот этого приказа министерства здравоохранения Украины от 04.10.2021 № 2153

Библиотекарь• 14 октября 2021
Ответ для175см55кг19лет (она)
у нас вакцинированных меньшинство, а меньшинство не будет диктовать большинству, что делать.

ну водитель может заплатить незаконный штраф или остаться без прибыли, если будет возить только 10% пассажиров. и так, и эдак он лох, потому что надо было раньше противостоять этому беззаконию
к медикам и учителям прибавились водилы.не останавливайтесь)))))))))))))))
Библиотекарь• 14 октября 2021
Ответ для175см55кг19лет (она)
не законно. ну я всё равно заходила и ехала
вот и сейчас повторите свой опыт))))))))
Библиотекарь• 14 октября 2021
Ответ для175см55кг19лет (она)
где? их нет в перечне документов, с которыми будут пускать.
да и мне как аллергику и астматику его уже не дадут. ковидная вакцина ж святая и её можно всем
так в перечне противопоказание одно - аллергия.
Библиотекарь• 14 октября 2021
Ответ дляУхахайкина
спасибо.я читать умею.
Трусы с капюшоном• 14 октября 2021
Ответ дляДомашка
Как то забыли, что существует и другой закон - Про захист населення від інфекційних хвороб
это если карантин, у нас нет карантина, нет чп, никто ничего не объявлял
Домашка• 14 октября 2021
Ответ дляТрусы с капюшоном
Карантин объявлен, чп для карантина не нужно
Трусы с капюшоном• 14 октября 2021
Ответ дляМелочунь
а дальше заходить в транспорт и ехать
а если проводник начнет распускать руки и не силой выталкивать? в полицию звонить? просто пока они подойдут, поезд тронется. Хотя есть идея, можно преградить путь поезду и лечь на рельсы. Я не стебусь, просто хочу предугать все действия. Ибо много скоро будет таких ситуация, этим баран хоть читай, хоть не читай выписки, глаза выпучат и будут требовать сертификат и выталкивать из поезда..
Мой_ужин• 14 октября 2021
Ответ дляТрактор Вика
Удалено администрацией...
Ну, сначала нужно выжить, что бы учить. Короновирус он только в вашей голове не существует.
175см55кг19лет (она)• 14 октября 2021
Ответ дляДомашка
там не указано от каких інших інфекційних хвороб, и по ним не объявлено официально эпидемию. так что это даже не годится для отстранения от работы, не говоря о недопуске в какие-то места
Трактор Вика• 14 октября 2021
Ответ дляМой_ужин
так прививки не защищают. И с посаженным от прививки иммунитетом будет сложнее выжить.
175см55кг19лет (она)• 14 октября 2021
Ответ дляБиблиотекарь
ага, на компоненты вакцин. только её сначала нужно вколоть, чтобы узнать, что на неё аллергия. а раньше любая аллергия была медотводом. твари хитро всё продумали