Весенний Марафон• 25 октября 2021
фотоепілятор
В кого є, порадьте модель до 4000, і напишіть чи є результат? Це зовсім безболісно? Волосся випадає відразу чи як це все відбувається? Я ніколи не пробувала нічого окрім бритви) волосся світло русяве, не заросла)
Тетя из министерства• 25 октября 2021
Возьмите воск, фотоэп развод очередной. Мне в салоне давно под мышками делали. Обещали 4 процедуры. На 11й я решила прекратить) тк эффекта обещанного не было. Ради справедливости-было давно и домашним не пользовалась фотоэп.