Я_уеду_жить_в_Лондон!• 25 октября 2021
Некст, можно ли вернуть часть заказа ?
И как это правильно делать?
Спасибо!
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 25 октября 2021
Ответ дляВесенний Марафон
Да. Навіть на накладній всередині замовлення все написано.
Спасибо! Накладная - это книжечка. Одну половину себе оставить , а вторую отправить им правильно понимаю? Наклейку наклеить на пакет ?
Сигарный шланг• 25 октября 2021
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Да
Весенний Марафон• 25 октября 2021
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Да. На тій частині, що відриваєте і клеїте відмічаєте позиції, які повертаєте. Тільки дивіться уважно на адресу, куди повернення робити, для укрпошти, міста і нової пошти ці адреси різні.
Успіхів!
Весенний Марафон• 25 октября 2021
Неточно написала: на тій частині, що відриваєте і всередину вкладаєте - от там відмічаєте позиції, які повертаєте
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 26 октября 2021
Ответ дляВесенний Марафон
Большое спасибо , а наклейку, которая сверху отмеченных позиций наклеить на пакет верно?
Весенний Марафон• 26 октября 2021
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Да