Прийшов лист з податкової по систематичним переказам з новапей за 2025 рік. Що робити? Як на нього відповісти? Сам лист я пропустила отримати. Його виконавець обіцяла надати мені копію. В мене дійсно були продажі але були і продажі бу речей дитини. Бу продажі теж декларувати чи писати пояснення що декларувати буду не все?
Сиреневенькая• вчера в 12:38
Ответ дляВіраміха
Хто вам сказав що я їх продавала по 150000 сукні були до 5000
Меня поражает другое , я торговала стоковыми платьями обшитыми бисером, так продать не реально, просто хотят за копейки...
Поэтому и удивлена что покупают...
Ответ дляПовелитель бітка
Вы или дура или прикидываетесь ?
И столько бл.. ха радости, дурочка вы с переулочка.
Если вам не приходило письмо - сиди и молча радуйся , чтоб потом тут не плакать когда получишь и будешь обязана оплатить налог за свои б/у трусы
Дякую хоч хтось підтримав і повірив
Ответ дляПовелитель бітка
Автор , я была вчера в налоговой по тому же вопросу . 98 000 оборот за год. Даже к инспектору не пустили , общалась по телефону с ресепшена.
Сказали - мы все видим и знаем , видим все ваши наложки , идите декларируйтесь и платите 23% от общей суммы . Мол вы никак не докажете что продавали б /у. Разговор был короткий и далее меня слушать никто не хотел . Вот тоже теперь думаю - сразу идти платить штраф или искать юриста ? Как бы юрист еще не развел на деньги и не помог ?
Кстати письмо первое я пропустила так второе принесли домой в руки . За первое пропущенное штраф не выписывали .
Яке місто? КИЇВ? Виконавця звати не Лариса? Тому що зі мною вона майже як з вами тільки в телефонній розмові спілкувалась.
Ответ дляПерекус беру завжди
И копии письма в электронном виде, которое она распечатывала и подписывала. у неё тоже нет?
Нема, інспектор не сильно має бажання взагалі розмовляти. Тому буду писати запит на повторне надсилання листа або отримання копії куди не будь всі можливі варіанти
Кундалина• вчера в 12:52
Ответ дляВіраміха
Це трошки інше. В мене грошові перекази отримані готівкою на новій пошті
Так, це інше, але тут людина отримувала протягом року кошти на карту і ось нарахували пдфо і вз. А тут у нас сидять купа посередників, які те ж саме й роблять. Так що початок є
Сиреневенькая• вчера в 12:53
Автор как вы на проме торговали, я пыталась мне отказали так как не ФОП?
Мелочунь• вчера в 13:11
Ответ дляПодтяжка
І у мене так само від 29.12.25
При тому що мама заглядала в ящик раз в тиждень (я там не живу), але повідомлення зʼявилося вже після того як лист повернули.
Але у мене в кабінеті платника податку є не сплачений налог на зайві метри по квартирі.
Я подумала, що це за це прийшло.
Хоча у мене продаж вистачає ((
От і що тепер робити
Я подумала, що це за це прийшло.
Хоча у мене продаж вистачає ((
От і що тепер робити
то ви не знаєте, що то був залист?
Мелочунь• вчера в 13:13
Ответ дляПовелитель бітка
то 23% то не штраф, а податок
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Самое главное сумма - 3 549 997,00 грн
Вряд ли дамочки, продающие на ОЛХ б/у тряпки (речь не о тяжелом люксе), будут иметь и 10 часть данного дохода. Вы лучше промониторьте проигранные дела в ЕРДР по продажам с ОЛХ - ни одного выигранного.
Так сума вибачте 3.5 млн у мене 235 тис а в жінки тут пише взагалі 98 тис і теж вже навіть 98 за рік оборот це велика сума
Сиреневенькая• вчера в 13:17
Ответ дляВіраміха
Це були замовлення коли клієнти не через сайт замовляли а по телефону.
Стоп, так как вы разместили объявление на проме?
Не ФОП не может размещать объявления, я лично менеджером консультировалась
Сиреневенькая• вчера в 13:16
Ответ дляВіраміха
Це були сукні моєї дитини. Не нові. Бу я їх продавала значно дешевше ніж купувала.
Так если у вас ребенок занимается бальными танцами, то прикрепите фото в них как доказательство, как иначе
А так получается как перепродажа
Ответ дляПерекус беру завжди
ОК, у них нет подписанного начальником оригинала, но само письмо в эл. виде она откуда взяла для распечатки? Понятно, что делала его не канцелярия, а исполнитель, чей тел. и ФИО стоит в письме, и которая Вам рассказывает, что у неё его нет )))
Так, мене це те ж дивує. Я попросила забрати мені в канцелярії надіслати повторно відповідь ні. Хіба що копія, а повторно надсилати не будемо. І взагалі вона я кажу я не бачу листа як я маю дати по ньому відповідь. Вона каже задекларуйте до 30 квітня сплатіть і на ім´я начальника гу дпс у місті Києві що ви це зробили. Тобто вона зовсім не хоче мені надати копію. Але потім каже ну добре як він назад у мене буде то дам копію а яким чином дам в руки поштою чи ел поштою чи в кабінет не сказала.
Сиреневенькая• вчера в 13:23
Ответ дляВіраміха
В нас фоп на промі. Але були замовлення які робили мимо прома клієнти які раніше замовляли або просто телефонували тому ці ттн висилали я а не фоп
Так это мужа ФОП на проме
А перечисляли на вашу карту,
Ответ дляСиреневенькая
Так это мужа ФОП на проме
А перечисляли на вашу карту,
Ніхто мені на карту не перечисляв. Деякі замовлення від постійних клієнтів. Клієнтів які замовляли по телефону не через сайт вислала я, потім я отримувала готівкою грошові перекази вони ж наложки. Частина з цих наложок був продаж одягу та взуття бального. От і все.
Фенте Фря• вчера в 13:26
Ответ дляВіраміха
Це ваша особиста думка, добре що ви нікого не надурили
Продати на 200 тис суконь по 5 тис - це, взагалі, ні разу ні підприємницька діяльність.
Мелочунь• вчера в 13:32
Ответ дляСиреневенькая
Вы думаете ей спишут долги?
В моєму під’їзді суддя на пенсії вже 5 років не платить комуналку. Ніхто його не чіпає. Сама бвчила кватанції
Сиреневенькая• вчера в 13:34
Автор желаю вам что бы все удачно закончилось, главное не нервничайте