Я натуралка• 29 октября 2021

Про экспертов и подачу в СМИ

Ізраїльський лікар у клініці на київській Троєщині: як Борис Бриль заробляє на українцях
З приходом пандемії коронавірусу на українців зі ЗМІ хлинуло море інформації про те, як уберегти себе та близьких. Фахівці різних напрямів навперебій хвалили свої методи та ділилися знаннями. Ця інформаційна хвиля і зробила широко відомим ізраїльського лікаря Бориса Бриля, який з легкістю з лікаря анестезіолога та реаніматолога, перетворився для звичайних українців на світилу ізраїльської медицини, який обізнаний з усіх питань.

КИЇВ. 29 жовтня. УНН. Увагу УНН також привернула активність лікаря, його пізнання та обізнаність у багатьох питаннях. І тут ми не без здивування виявили, що Борис Бриль не лише ізраїльський, а й український медик, який уже кілька років має практику в клініці, розташованій на столичній Троєщині — Україно-ізраїльський медичний центр VITAE
https://www.unn.com.ua/uk/news/1950196-izrayilskiy...
Мамулька• 29 октября 2021
ой
стоко счас развелось эксперДов