Гидроусилитель руля• 07 ноября 2021

Вже 7 листопада, з моменту виборів минуло 7 днів, а Харків у червону зону

переводити і не збираються... що ж таке?
Пишуть, мов, після виборів темпи вакцинації збільшилися вдвічі, відповідно, потреби переводити Харків у червону зону нема... А я ж пам´ятаю тут нили "уууу, після виборів пiдемо у червону, плак плак"
Угадайс• 07 ноября 2021
Ну и отлично

БезПаспортаНеПродаю• 07 ноября 2021
и?
Сегодня я не я• 07 ноября 2021
Ну везёт вам
Senia2207• 07 ноября 2021
Ну и Слава Богу ,хоть дети в школу пойдут ,и не будет идиотизма проверок сертификатов ..
Чтооооооооооо?• 07 ноября 2021
Подождите, как только всё подсчитают, отметят, так и перейдем.
автор Гидроусилитель руля • 07 ноября 2021
Ответ дляЧтооооооооооо?
Поки ці підрахунки пройдуть – ми вже повернемо собі Крим та Кубань. І річ не в підрахунках. Койки збільшили, відкрили нову лікарню, населення активно вакцинується. Тож не буде її.
Чудо-Рыба-кит• 07 ноября 2021
Ответ дляЧтооооооооооо?
Nfr e;t jabwbfkmyj j,mzdbkb gj,tlbntkz/ Rfrnt tot gjlcxtns&

Чудо-Рыба-кит• 07 ноября 2021
Ответ дляЧтооооооооооо?

Упс )))
Уже официально обьявили терехова, чего еще ждать. Завтра в школу дети идут. Непонятное что-то происходит.
Чудо-Рыба-кит• 07 ноября 2021
А не будет, значит таки не все так страшно как рассказывают
Пошаманю• 07 ноября 2021
Живу в так званій ’червоній зоні’, не Харківщина. Школи і садки працюють в звичному режимі, в роботі транспорту і підприємств нічого не змінилося, магазини і ринки -- теж працюють, як раніше. В чому сенс отих зон?
БезПаспортаНеПродаю• 07 ноября 2021
Ответ дляГидроусилитель руля
не пойму вы в экстазе от происходящего с ковид сертификатами или жаба давит что в Харькове нет этого маразма?
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Може, жаба давить вас? А мені якось хочеться доходити абонементом до спортзалу. Тож ніяких червоних зон. Плюс син нормально ходить до школи, а не деградує, сидячи на дистанційці.
БезПаспортаНеПродаю• 07 ноября 2021
Ответ дляГидроусилитель руля
ну так ходите, не пойму тогда о чем печаль у вас?
18 мнеУЖЕ• 07 ноября 2021
Наверное ждут 500 умерших за день
Ноги от ушей• 07 ноября 2021
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Тоже так думаю.
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Де тут сум??????
Манька Галченок• 07 ноября 2021
Так а кого в меры выбрал Харьков?
Ответ дляМанька Галченок
Так а кого в меры выбрал Харьков?
Бог його зна…
Чудо-Рыба-кит• 07 ноября 2021
Ответ дляМанька Галченок
Так а кого в меры выбрал Харьков?
Терехова. Это было изначально понятно

Бриджит_Фрикандо• 07 ноября 2021
Так а кто мером стал ?