Ангел-предохранитель• 09 ноября 2021
Что там на границе Беларуси и Польши?
А что сейчас за конфликт там? Сеня Яценюк снова взялся за старое и уже там стену хочет строить )
Голубая фишка• 09 ноября 2021
Лука наладил канал поставки нелегалов через белорусскопольскую границу транзитом в Германию. Германия и Польша усилили границу, не пускают нелегалов.
Походу , нам нужно и в этом направлении усилить границы, что б толпа беженцев не ломанулась в Украину.
Ноу коммент• 09 ноября 2021
Ответ дляГолубая фишка
да.. .мы ж Европа, я думаю они не в курсе что тут пособия не дадут
КокошинЭль• 09 ноября 2021
Ответ дляСегодня сержусь
пшеки не хотят арабов пускать, в германию
а арабы деловые какие. живите себе в Беларуси, там же охренительно. нет же, подавай им Германию и плевать на любые границы
Все знаю вдоль и поперек )• 09 ноября 2021
Ответ дляГолубая фишка
Ой,хуже уже не будет.Да и чего они тут забыли,до Германии нам,как до Шанхая на кобыле.
Голубая фишка• 09 ноября 2021
Ответ дляНоу коммент
Европа не Европа, но усилить границу и не пусть их в случае чего, своих,,баранов,, хватает.
А поговорить?• 09 ноября 2021
Те, що зараз влаштовує білоруський правитель Олександр Лукашенко на кордонах Європейського Союзу - справжнісінький міжнародний тероризм із використанням людей, бідами та проблемами яких користуються у Мінську
Лукашенко чудово знає, що робить: він провокує насильство, він посилює розбіжності у суспільствах країн, які він атакує, він прагне паралізувати силові структури та судову систему Євросоюзу, він ставить керівників цивілізованого світу перед вибором, у якому немає добрих варіантів. Справжнісінький бандит на чолі озброєної банди, яка тільки прикидається державою! Але хіба ми цього раніше не знали? Таким бандитом Лукашенко був із першого дня свого перебування при владі. Він лише підлаштовував під свої інстинкти Білорусь.
Для Європейського Союзу це хороший урок. Завжди вважалося, що народи колишніх радянських республік самі обирають своє майбутнє. І якщо білоруси вважають себе частиною російської сфери впливу та хочуть бути у союзі з Москвою – це їхній власний вибір. Тим більше, що така країна буде передбачуваною, а про дії її керівництва можна буде завжди домовитись із Кремлем. І як передбачуваність? Як домовленості із Кремлем? Якими ідіотами зараз виглядають усі ці європейські політики – сподіваюся, і для себе самих теж. Путін підтримує та використовує Лукашенка. А Лукашенко йде дорогою Путіна з погляду організації масштабної міграційної кризи на території ворога. І про це не домовишся з Кремлем – бо у Москві просто розведуть руками та нагадають про білоруський суверенітет. А потім повісять трубку і посміються над черговим бовдуром!
Давно вже час зрозуміти, що всі ці країни в зоні впливу Росії – не менша, а то й більша небезпека, ніж сама Росія. Тому що в зоні впливу Росії можуть бути виключно диктатури. Якщо до такої зони раптом потрапляє демократична країна – як Вірменія, наприклад – то вже в Росії роблять усе можливе, щоб таку країну дестабілізувати, покарати за демократію, ліквідувати будь-які її можливості самостійного вибору. Тому європейцям ще пощастило, що український народ не дозволив втягнути себе у цю табірну зону, що така велика країна, як Україна, не є загрозою для цивілізованого світу. І це теж урок для Заходу: якщо він займатиме позицію спостерігача і посередника, а не активно сприятиме демократизації колишнього радянського простору, Росія створить за допомогою своїх сателітів таку кількість загроз у Європі та Азії, які дестабілізують Європейський Союз і спровокують появу у Центральній Азії нових ’талібів’. А це, між іншим – нова міграційна криза. І так – до краху європейської демократії, до перемоги на виборах тих, кого фінансує Кремль. Ось, власне, і весь не дуже складний план, часткою якого є тероризм Лукашенка.
Сегодня сержусь• 09 ноября 2021
Ответ дляКокошинЭль
а они жили в Беларуси? Нет
Сиреневая цапля• 09 ноября 2021
Ответ дляКокошинЭль
Ага.
Пусть у Луки живут, там же стабильность, дороги, их молочка по Госту, бульба, порядок, трАхтар и кАмбайн
Соня-сонятко• 09 ноября 2021
Ответ дляНоу коммент
Всё в курсе). Они в Германию пробиваются
Соня-сонятко• 09 ноября 2021
Ответ дляСиреневая цапля
Ага.
Умели бомбить арабский мир, умейте содержать беженцев. Они не от хорошей жизни бегут .
Изначально ищите проблему.
Белоруссия и Польша просто транзит....
Европа рекламировала, как у них хорошо... Добро пожаловать
Изначально ищите проблему.
Белоруссия и Польша просто транзит....
Просто Филя• 09 ноября 2021
Очень важная тема для нас, важнее только голодовка товарища Саахова, т.е. Саакашвили
Ангел-предохранитель
• 09 ноября 2021
Ответ дляПросто Филя
а вы только о вакцинах хотите разговаривать? тогда вам в другую тему
ТихоЯ• 09 ноября 2021
девочки мне брат прислал видео дрона.... это пизд.... в посадках люди с детьми, мужчины и женщины с рюкзаками ((( идут по трассе.... страшно быть никому не нужным(((
МЧСница• 09 ноября 2021
Ответ дляГолубая фишка
пусть бы себе ехали в неньку, но они же не захотят в страну 2го мира, им и Польша не нужна, им Германию, Францию, Англию подавай.
Сиреневая цапля• 09 ноября 2021
Ответ дляТихоЯ
Пусть к Луке во дворец идут.
Он же хороший, а европа плохая.
Куратор дебошей• 09 ноября 2021
А почему они не хотят в Беларуси остаться? Там ведь жильё бесплатное в колхозах дадут, будут трактористами, доярками, картошку сажать будут..
Попадалочка• 09 ноября 2021
Черные прорвали ограждение и ринулись на сторону Польши. Ситуация очень плохая. Мирно саранчу не остановить и кровь еще больше усугубит и без того ужасную ситуацию.
Мизимец• 09 ноября 2021
Ответ дляПопадалочка
Ничего пролившаяся кровь не усугубит. К нарушителям границ можно применять оружие. И остановить эту орду, увы, можно лишь силой. На кой черт те границы, если можно толпой с мечами в руках ее прорвать. Дичь какая-то…
Попадалочка• 09 ноября 2021
Ответ дляМизимец
В этом и ужас, если они смогут прорвать границу и им это сойдёт с рук, то считай мировой порядок , законы и границы будут мифом. Там и сегодня продолжают прилетать мигранты в Беларусь и новые партии отправляются снова к границе.
Ангел-предохранитель
• 09 ноября 2021
что-то Лукашенко почувствовал, что Бога за бороду ухватил...
Аноним Секретарь• 09 ноября 2021
Ответ дляГолубая фишка
А зачем мы им?
Аноним Секретарь• 09 ноября 2021
Ответ дляСиреневая цапля
Ага.
А они зачем белорусам?
Ангел-предохранитель
• 09 ноября 2021
я как-то не понимаю зачем это Лукашенко. Ведь беженцы ему не заплатят за это. В чем его выгода?