Оно само купилось• 21 декабря 2025
А ви вже купили дітям новорічні подарунки? Поділіться ідеями для підлітків
Хлопець підліток. Поки з ідей тільки ніндендо світч
Лівий Локіть• 21 декабря 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
А до чого тут моя попа? За мою не хвилюйтесь) я просто забула що тут всі мільйонерши) витрачають міфічні гроші або чоловік з тцк приніс)
А до чого ви до моїх заробітків?Мій приніс з СТО ) можете спати спокійно
Некомильфо• 21 декабря 2025
Ответ дляБез комплексів
Моему 15, сказал что все есть, но хочет вкусняшки, подскажите кто где покупал? Интересуют сладости разных стран мира
почему только сладости?
Елена Шадура• 21 декабря 2025
Ответ дляОно само купилось
6 кіндерів очень странних дел вже купила)
І в мене підліток. А що це за кіндери? Де купували?
Ксерокопия ночи• 21 декабря 2025
Ответ дляЛівий Локіть
А чого ви так реагуєте?) Бо один нуль додали щоб справити враження?) Заспокойтеся і не нервуйте. Мені пофіг скільки ви заробляєте і як витрачаєте.
Лівий Локіть• 21 декабря 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Це зовсім не багато, денний заробіток мого чоловіка.
Люди яким пофіг такі коментарі не пишуть
’Хорошо зарабатываете по 500 евро дарить. Попа не слипнется?’
Заспокойтеся і не рахуйте чужі гроші
Мозговая пилочка• 21 декабря 2025
Ответ дляМerida
Тогда смысл был писать тот комментарий мне? Точно так же как и приставки. Их много. Они подобные. Нл они разные. И ошибиться легко. И сюрприз может превратиться в разочарование . Такие же наушники и купить нигтендо лайт, а реьенок про свич или свич 2 думает - разные вещи.
З цього приводу молодшій , якій 13- ть, сказала, що « віш лист» приймається на пошту з чіткими посиланнями, щоб було точно таке, як хочеться. Ну а далі вже сюрприз, що з листа буде обрано 🤷♀️
Люблю ВалЄру• 21 декабря 2025
Ответ дляДружная семейка
Так, будинок.
У дитини окремо дитяча кімната, окремо ігрова кімната, де всі її ігри.
Ну, готовьтесь к принцессе без тормозов. Ее никакие подарки радовать не будут, если родители себя в руки не возьмут
Да_Я_ТакаЯ_• 21 декабря 2025
купила рушник з принтом героїв його улюбленого аніме та солодкий подарунок М&М´s. Сину 12
Апрель Ивановна• 21 декабря 2025
Моему 13. Все собирается написать письмо Делу морозу и Санте или кому он там пишет, но занят, руки не доходят)). Поэтому, уже все куплено: рюкзак найк, спортивная форма футбольная тоже найк, хотел новый комплект Барселоны, и гетры тоже найк. К этому еще 3 книжки, раньше много читал, последний год полтора совсем не читает, попытаюсь заинтересовать. И спасибо за идею поищу сладости других стран. В прошлом году было Лего техникс, но собирал без энтузиазма, детство закончилось
Патриоточка• 21 декабря 2025
Ответ дляОно само купилось
У нас гроші як подарунок «не котуються», треба саме подарунок.
Питаю що, «придумай щось, зроби сюрприз»
Смарт браслет fit3 купила племяннице, беспроводные наушники хорошего качества. Электронную книжку можно, если читает (это реально вечная штука)) я себе бу купила, в 2 раза дешевле, чем новый, а состояние просто идеал ,ни одной царапины)
Ответ дляМозговая пилочка
Мой уже, видимо, перерос такое. Хочет выбрать сам. А мне доверять только вкусняшки. Знает, что я самые крейзи найду
Ксерокопия ночи• 22 декабря 2025
Ответ дляЛівий Локіть
Заспокойтеся і не рахуйте чужі гроші
Удалено администрацией...
Лівий Локіть• 22 декабря 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Удалено администрацией...
Старшому сину 22 студент медичного університету, вже працює в охматдиті.
Молодші відмінники, в музичній школі навчаються, займаються спортом.
Та сума на подарунки, це маленька частина витрат на моїх розумних, старанних і цілеспрямованих дітей.
Не пишіть мені свої недолугі коментарі, ви убого виглядаєте.
Без комплексів• 22 декабря 2025
Ответ дляМerida
Розетка и пром. Это основные магазины.шоколпд биста, всякое с поттером. Супер кислые конфеты, батончики, типа натс, кит-кат и тд необычных вкусов. И много других.
Спасибо, гляну
Без комплексів• 22 декабря 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
У нас в місті є магазини різні, з корейською продукцією, польською, німецькою, румунською, італійською, і в Сільпо є стенд з американською. Можливо і у вас щось є подібне. Товари з Європи, наприклад, а в Сільпо знаю, в інших містах не тільки американські полиці є, ще інших країн.
Дякую, будемо шукати
Оно само купилось
• 28 декабря 2025
Ответ дляЕлена Шадура
Купувала в магазині товарів з Європи.