МатьЧасть• 10 ноября 2021
«Ми лоханулися». Комаровський визнав, що Зеленський – найбільша помилка
МатьЧасть
• 10 ноября 2021
Відомий лікар і телеведучий Євген Комаровський визнав, що президент Петро Порошенко був би ефективнішим управлінцем і назвав помилкою рішення публічно підтримати Володимира Зеленського на виборах 2019 року. Про це Комаровський заявив в інтерв´ю Дмитру Гордону.
«Так це і була наша з тобою дурна помилка. Ми з тобою лоханулися, і 73% (виборців, які підтримали Зеленського – ред.) так само лоханулися... Я почуваюся винуватим… Як ми оцінюємо ефективність управління? Ми оцінюємо ефективність управління за рівнем заможності людей, еміграції, народжуваності, рівнем свобод... А ти певен, що якби переміг Порошенко, то сьогодні рівень свобод був би гіршим, еміграція була б більшою? Не було б гірше. Це боляче визнавати, але треба», – заявив Комаровський.
Він зазначив, що Зеленський, за якого голосували на виборах, та Зеленський зразка 2021 року – це дві різні людини.
«Я не розумію, що має статися з чоловіком, щоб він навіть задумався над тим, щоб порушити обіцянку, яку він дав мільйонам людей. Якщо ти сказав: «Я йду на один строк»... Але ж ми зараз бачимо, що явно зачищають інформаційне поле (під вибори – ред.), що з´ясовують стосунки з усіма, хто тільки дзявкнув... Це ж очевидні речі. Це неправильно», – сказав Комаровський.
На його думку, публічні люди, які підтримували Зеленського, мають зібратися та висловити свою думку стосовно того, що відбувається.
МатьЧасть
• 10 ноября 2021
Ответ дляНастасья Пицун
так і хочеться сказати ’не ми, а ви...’
Ми в одному човні з ними опинилися...
Настасья Пицун• 10 ноября 2021
Ответ дляМатьЧасть
Ми в одному човні з ними опинилися...
не зі своєї волі(((
МатьЧасть
• 10 ноября 2021
Ответ дляНевидимка
Так Комаровский то ещё ч*о
Так, але воно почало розуміти, що накоїло
кошкомышь• 10 ноября 2021
Гордон конечно как всегда🤣
Спасибо автор, хоть узнала что Комаровского зовут Євген, а то знала что его докторы зовут, и все 🤣
МатьЧасть
• 10 ноября 2021
Ответ дляпАлАвинкА
Ну было же уже. Вы каждый день постить это будете?
Я тут не сижу сутками, увидела статью - поделилась
МатьЧасть
• 10 ноября 2021
Ответ дляиз_под_тишка
А ведь предупреждали 73%, но куда там было.
Да, глухо, как в танке было, согласна
МатьЧасть
• 10 ноября 2021
Ответ дляРву и мечу
Даже незнаю кто мне неприятнее Зе или Ко
Однозначно Ко
Два сапога)
из_под_тишка• 10 ноября 2021
Ответ дляМатьЧасть
Да, глухо, как в танке было, согласна
Надеюсь, что довольны.
МатьЧасть
• 10 ноября 2021
Ответ длякошкомышь
Гордон конечно как всегда🤣
Я, кстати, тоже не знала))
Просто болталка• 10 ноября 2021
Ага
Нагнул бы с вакциной ещё больше
Шо одно Г,что другое и комановский туда же
Нагнул бы с вакциной ещё больше
МатьЧасть
• 10 ноября 2021
Ответ дляиз_под_тишка
Надеюсь, что довольны.
Теперь уже нет, как видите
Творю чудеса• 10 ноября 2021
Ответ дляМатьЧасть
Слушайте, вам до «воно» еще миллионы лет эволюционировать! Что вы полезного в этой жизни сделали? Может хоть одному человеку жизнь спасли?
Просто болталка• 10 ноября 2021
Ответ дляОйЙой
Че он в политику лезет? Что он за пандемию там говорит?
Колоться
Хоть сто раз