fishcka• 20 ноября в 16:00

звільнення Єрмака може не бути

🤯🤯🤯🤬🤬🤬
Так, ТЕРМІНОВО.

Я знаю, що це буде зараз звучати дуже дико, але доведеться тут вам мені повірити і допомагати з поширенням.

‼️Президент прийняв рішення НЕ звільняти Єрмака. Його буде залишати і йти в контратаку на всіх, хто був долучений до «МіндічГейту».

🕵️‍♂️Зараз про це оголосять і почнуть знову атаку з «російським слідом». Спочатку медійно - щось типу як вчора «помийкі» Офісу вже почали розганяти щось про «план Віткоффа» і що спецоперація «Мідас» це примушення до нього.

Ну і далі ми очікуємо потужну контратаку вже проти всіх, хто хоч якось був задіяний в розслідуванні. Переконаний, якись юридичний треш, щоб повністю зупинити будь-яке розповсюдження інформації і розслідування.

🙏 Якщо ви мене читаєте, то я дуже вас прошу зараз допомогти дати останній бій системі і максимально поширити інформацію. Інакше, я боюсь, нас чекають дуже погані часи.

Залізний нардеп https://t.me/yzheleznyak/15123
Nathalie27• 20 ноября в 16:02
«Якщо не розішлеш цього листа 10 друзям, то невдача буде переслідувати тебе 10 років…»
Love_Love_Love_• 20 ноября в 16:02
А хтось вірив що його звільненя може БУТИ?
ВетерВполе• 20 ноября в 16:02
Одно не пойму за что военные сейчас воюют? За это?
Vlada-Maria• 20 ноября в 16:04
а як фіранка може звільнити свого хазяїна?
Белоснежная• 20 ноября в 16:05
Ремейк вистави «Ці руки нічого не крали»?
Kittaa• 20 ноября в 16:12
Не звільнять і нікому нічо не буде
От краще подивіться в перекопаному Кривому Розі, всі тротуари в гейзерах від тепломережі, а яку красу зробили в парку ☺️
Metelitsa• 20 ноября в 16:24
А що, хтось вірить у адекватність і самостійність Зелі
Скоріше Єрмак звільнить його з посади Президента, ніж навпаки
mymoly• 20 ноября в 16:27
Ответ дляMetelitsa
А давайте. Я болею за обе стороны. Мне шо так шо, так норм. И гражданства пусть лишит
tala-li• 20 ноября в 16:27
как он может звільнить своего куратора??
сказал же с ермаком пришел, с ермаком уйду
человеку выделяют борт президентский в Америку летать, свириденко стюардессой на этом борту, с казны Украины 100тыс$ на один полет списывают... а вы звільнити)) всех зачистят, а они будут
mymoly• 20 ноября в 16:28
Ответ дляtala-li
Говорят равновесие системы достигается путем найменьших усилий. То краще цих двох за борт
tala-li• 20 ноября в 16:32
Ответ дляmymoly
аби ж то..
але вони забетонувались вже у владі
Perfect look• 20 ноября в 16:32
Ответ дляmymoly
Удалено администрацией...
alex-3f3c• 20 ноября в 16:33
Так це ж добре, значит все зашибись и все довольны, все всех устраивает, рейтинги растут, счастливые дети с шариками по плащади ходят, спасибо товарисчу Вовочке за наше счастливое детство
Гимли• 20 ноября в 16:33
Ответ дляKittaa
Не звільнять і нікому нічо не буде
Краоста, наверное впо без кола и двора приятно на них смотреть
Perfect look• 20 ноября в 16:34
Ответ дляKittaa
Не звільнять і нікому нічо не буде
Где-то в ЕС этот убогий шлак списали и кинули как бомжам украинцам
Vlada-Maria• 20 ноября в 16:36
Ответ дляMetelitsa
оман, оман....
mymoly• 20 ноября в 16:39
Ответ дляPerfect look
Удалено администрацией...
Та давайте хоть дождемся конца дня. А то итак погано, без света без надії ще
Perfect look• 20 ноября в 16:42
Ответ дляmymoly
Та уже и так ясно, исходя из того, что даже носатый вернулся
mymoly• 20 ноября в 16:43
Ответ дляPerfect look
А вы четали. Его жена подала на раздел имущества
Perfect look• 20 ноября в 16:48
Ответ дляmymoly
Ничего удивительного, та же схема, что и у Кличко и у Тищенко и у всех остальных, чтоб половину наворованого точно не забрали.
Муж Камалии туда же, мутил мутки и чтоб ничего не забрали, развелись типа и все на нее переписали
автор fishcka • 20 ноября в 16:51
Ответ дляKittaa
Не звільнять і нікому нічо не буде
красівоє
нашо вам те опалення, скільки тої зими