Пописанная парта• 10 ноября 2021
Не поважає?
Я працюю в школі вчителем. Постійно чую від свого бой-френда, що вчителі - це дармоїди, тільки гроші збирають, а нічого не роблять. Тільки про репетиторство мріють.
І так було багато разів.
Не витримала. Розповіла, що в школу віднесла свій ноутбук, планшет. За свої кошти купила принтер, обслуговую його.
Здивувався, для чого все це, якщо на ЗП не впливає. Відповіла, що не все вимірюється грошима, розумні й вдячні учні, які біжать на урок - ось плата.
І так було багато разів.
Пописанная парта
• 10 ноября 2021
Ответ дляЛюбительница
Автор, непонятно, почему у Вас вопросительный знак в названии темы.
А що знак оклику поставить?
Пописанная парта
• 10 ноября 2021
Ответ дляАсталависта бэйби
А он за вас платит? За даомоедку?
ні.
Асталависта бэйби• 10 ноября 2021
Ответ дляПописанная парта
ні.
Автор, я бы с ним перестала общаться. Честно
Рожайтретьего• 10 ноября 2021
А він знає з ким взагалі зустрічається?
Ви говорили про те, що це занадто таки речі при Вас говорити?
Не думаю, що він Вас аж ’не поважає’. Думаю, що він і не мислить категоріями такими і каже те що на язиці. А Ви не кажете що це не ок
Пописанная парта
• 10 ноября 2021
Ответ дляИграю_на_кларнете
чому такий закомплексований?
вчився погано, мабуть, ображається на вчителів.
Играю_на_кларнете• 10 ноября 2021
Ответ дляПописанная парта
можливо
запитайте у нього
Ковбой Хагис• 10 ноября 2021
Да, не уважает, не только вас, а людей вообще. Думайте надо ли вам такое счастье
Пописанная парта
• 10 ноября 2021
Ответ дляКовбой Хагис
інколи кажу, що втомилась після роботи.
здивовано запитує: після чого? ви ж там нічого не робите?
або питає: Не набридло кожен день робить одне й те саме? готуваться до уроків?
занавіс.
Ковбой Хагис• 10 ноября 2021
Ответ дляПописанная парта
інколи кажу, що втомилась після роботи.
занавіс.
Ужас... А у него зато очень занимательная интеллектуальная работа, значит...
Не ваш уровень, ищите интеллигентного человека.
Любительница• 10 ноября 2021
Ответ дляПописанная парта
А що знак оклику поставить?
Ну, если у Вас ещё есть сомнения
Электричка• 10 ноября 2021
Він обезцінює Вашу працю((( мені, як медику було б це дуже неприємно, висловила б усе, що я думаю про його дармоїдську роботу.
вАлнуюся сильнА• 11 ноября 2021
Ответ дляЛюбительница
Комент - просто зачёт!! Одной фразой ответили 🌹❤️
вАлнуюся сильнА• 11 ноября 2021
Ответ дляХвостПистолетом
В деякій мірі згодна з вашим бой-френдом. Школа вже не та(
Я вам скажу, що все уже не те. Але у кожній професії є винятки. Є ще люди, які дуже люблять свою роботу і відповідально виконують свої обов’язки, на таких людях, зазвичай, все і тримається. Але такими, нажаль, і користуються.
вАлнуюся сильнА• 11 ноября 2021
Ответ дляПописанная парта
інколи кажу, що втомилась після роботи.
занавіс.
Автор, а ви йому говорили, що вас ображають такі його слова? Запитайте, навіщо він вам таке каже, з якою метою? Він або хоче вас образити, або, може, хоче просто краще вас пізнати, вияснити, чим ви цікавитесь ще, окрім роботи.
вАлнуюся сильнА• 11 ноября 2021
В любому випадку, відповідати вам грубістю на грубість вашого МЧ не потрібно, бо:
1. це не ваш рівень;
2. і це ні до чого хорошого не приведе, проблему це точно не вирішить. Просто спокійно запитайте у нього з якою метою він вам таке говорить, поясніть йому, що вам це не приємно і боляче, бо ви любите свою роботу і його, і в ньому хочете бачити підтримку і розуміння. Попросіть його більше такого не говорити. Важливо, щоб він вам спокійним тоном повторив, що він зрозумів, що це вас ображає і що більше так робити не буде. А от якщо він буде знову вам говорити такі образливі речі (навіть після того, коли ви попросили так не робити і він пообіцяв, що не буде), тоді уже треба думати…
1. це не ваш рівень;
ХвостПистолетом• 11 ноября 2021
Ответ длявАлнуюся сильнА
Згодна