Крошка Енот• 13 ноября 2021
Кондитерские курсы
Посоветуйте пожалуйста кондитерские курсы в Виннице
Стебель_березы• 13 ноября 2021
Йдіть на роботу в супермаркет, там і навчитесь, ще й зп будете отримувати. В сільпо, наприклад, у початківця зп 13 тис чистими на картку. Київ.
Крошка Енот
• 13 ноября 2021
Ответ дляСтебель_березы
А как мне пойти туда без опыта ?
Стебель_березы• 13 ноября 2021
Ответ дляКрошка Енот
А как мне пойти туда без опыта ?
Знайти на вок.юа вакансію і поздвонити. В оголошенні може бути вказано, що портібен досвід, але на практиці беруть і без ньго. Головне - бажання вчитися і працювати.