Ирина.Umga• 13 ноября 2021

2 вагітність резус -. Хто не робив імуноглобулін?

Мамочки, хто має резус мінус. Чи є такі,хто не робив імуноглобулін після родів,і друга вагітність пройшла добре? Чого очікувати?
автор Ирина.Umga • 13 ноября 2021
Ответ дляCoffee is Love
А вы на антирезусные антитела сдавали кровь?
Завтра буду іти здавати. Лікар ще цього не казав робити. Але хочу для себе хоча б розуміти ,що відбувається)
Coffee is Love• 13 ноября 2021
Ответ дляИрина.Umga
Так сдайте, может там и причин волноваться нет.
Если сейчас антител нет - значит спокойно носите до 28 недель и колете иммуноглобулин.
автор Ирина.Umga • 13 ноября 2021
Ответ дляCoffee is Love
Дякую за пораду) як добре ,що є такі форуми)
Polz• 14 ноября 2021
Колола після 1 родів, після 2 родів. І ще на 16 тижні після амніоцентезу. І дитина друга з жовтухою народилася ((( не знаю чому так