Я не такая• 17 ноября 2021
Як рахувати калорії в продукції Галя Балувана, сирими?
Дівчата, дуже треба. Як рахувати калорії в додатку, якщо є там продукція з Галі Балуваної але не вказано, це калорій за 100 грам сирої чи готової продукції? На упаковках така сама калорійність як в додатку, значить, якщо я просто запечу без олії ті самі котлети можна рахувати як на упаковці?
Садоводница• 17 ноября 2021
Сырые конечно. Взвесили котлету, подарили. Записали сырой вес в счётчик. Потом уже не взвешиваете. При жарке вес уменьшится. Если что-то добавили- масло, сметану там или ещё что-то записали плюс ещё и это.
Я не такая
• 17 ноября 2021
Ответ дляСадоводница
Дякую дуже за відповідь!)