Дерево береза• 21 ноября 2021

Вчителя дратують запитання дитини, що порадити?

Сестра звернулася за порадою, оскільки я колись давно працювала з дітьми. На жаль, не знаю, що порадити. З її дозволу запитую тут. Можливо, хтось має думку, поділіться, будь ласка. Ситуація: молодша школа, вчитель англійської, дитина ставить додаткові запитання (наче забігає наперед «як це перекласти», «як це буде в майбутньому часі», «що це за зворот» тощо, також додатково за власним бажанням робить малюнки до уроку, до твору чи нових слів). Реакція вчителя: обурення, незадоволення, різка відповідь, мовляв, «будем пізніше вчити», «навіщо малюнок» тощо. Йде суто за планом програми, творчі відступи не прийнятні. Моя порада: попросити дитину більше не підходити до вчителя, адже натрапляє на обурення; за малюнок чекала похвалу - отримала критику. Якщо дитина допитлива, то записувати питання на листочок і ввечері дзвонити мені:-) Раджу сестрі не йти та скаржитися на вчителя, оскільки можуть потім мстити дитині. При на годі можливо перевести дитину в іншу групу (якщо там більш сильний вчитель). Хоча сумно якось, що раджу стримувати допитливість, адже це добре, коли учень розпитує вчителя і вчитель терпляче дає відповіді з предмету. Я колись дуже схвалювала бажання учнів отримувати додаткові знання. Щоб ви порадили?
Меня прет))• 21 ноября 2021
Ответ дляДерево береза
Не знаю. За розповідями, класний керівник - дуже добра й гарна, схвалює додаткові завдання, хвалить діток; може дитина хоче й у вчителя англійської здобути гарні бали (оцінки їм ставлять).
Запитайте в дитини
Для чого їй так необхідна похвала вчителя англійської?
Через низьку самооцінку? Через бажання виділитися на фоні однокласників? Щось же має бути…

Спробуйте малюнки хвалити вдома, створіть вайбер групу з родичами для обговорення і похвали тих малюнків
Ну реально, для чого вони вчительці?

Коробка с карандашандрами• 21 ноября 2021
Ответ дляДерево береза
У підгрупі 16 дітей; запитання ставлять на перерві 1-2 учні. Допитливі не всі.
Перерва - це час вчителя. Хоче дитина додаткових знань - до репетитора.
автор Дерево береза • 21 ноября 2021
Ответ дляМеня прет))
Запитайте в дитини

Ну реально, для чого вони вчительці?
Я такої самої думки. Що краще до вчителя більше не підходити. Головна вчителька (класний керівник) привчила дітей до похвали, заохочення за гарно виконанні завдання. Мабуть, від вчителя англійської так само чекають цієї «похвали». Дякую. Передам.
Сегодня на диете• 21 ноября 2021
А от мені би не сподобалося, якби мою дитину весь час ганяли із журналом та іншими дорученнями. Схоже, вчителька дратівлива, випихає дитину.
автор Дерево береза • 21 ноября 2021
Ответ дляСегодня на диете
Так. Коли я вчилася (а це будо дуже давно), то запитання з будь-яких предметів схвалювалися. Я не боялася ні вчителя математики, ні історії. В молодшій школі взагалі не пам‘ятаю, щоб хтось дратувався.
Сегодня на диете• 21 ноября 2021
Ответ дляДерево береза
Сестра Ваша з учителькою ні разу не спілкувалася? Я не кажу, що треба іти на конфлікт. А просто почути другу сторону, хай висловить свої побажання, бачення ситуації.
Кому там слова не давали• 21 ноября 2021
Ответ дляСмыкалка
Научить ребенка вести себя на уроке. Не вся земля крутится вокруг него.
Говорит учитель. Хочешь ответить - подними руку. Все другие вопросы на перемене.
Поймите правильно, на уроке крайне мало времени, тем более в мл школе. Учитель должен дать весь материал, отработать его. Тем более это англ, очень много слабых детей.
Согласна. Мама водит его, он учит на опережение а потом срывает уроку всему классу? На минуточку, учитель готовиться к уроку для всех, и это не бенефис даже одаренного со слов мамы ребенка.
Отступая от темы, приведу пример. Зашла в приват. Менеджера 2 работают с клиентами, передо мной трое. Оказывается что один стол и менеджера заняла пара женщин, которые приехали с утра, были ДО обеда и после. В течении мин 3 часов (дальше не знаю), вопрос одной из женщин решили. Другая тормозящая весь процесс, постоянно влазила, разговаривала а вот раньше, а вот мои карты и тп, а посмотрите и снова и снова. Я ушла через час она все еще сидела и жрала ресурс работника.
Ответ дляДерево береза
За словами дитини, на уроках нудно.
И что?
Брюлик в стразах• 21 ноября 2021
Ответ дляДерево береза
Мабуть, але справа на перерві. Тому й раджу більше не підходити до вчителя з запитаннями.
Правильно, на переменах надо отдыхать, как ученику, так и учителю, тем более учителю ещё и готовится к уроку. Найдите репетитора для ребёнка, пусть отрывается там.

Ответ дляДерево береза
Дитина ставить питання на перерві. Під час уроку вчитель часто просить дитину «прислужитися», то журнал віднести завучу, то ще щось, оскільки дитина «й так знає» (це за словами вчителя).
Пусть не носит журнал а работает на уроке.
Я не на долго• 21 ноября 2021
Ответ дляДерево береза
Запитання по темі - так. З Вашого посту бачу, що дитина задає питання випереджуючи тему. Якщо вчитель буде заохочувати, то це буде навчання однієї дитини. Завдання, мабуть дає, щоб хоч трішки звільнити час для інших, не таких розумних та допитливих.
Мао_Мяо• 21 ноября 2021
Ответ дляДерево береза
Зрозумійте, перерва не лише для дітей, а й для вчителя, щоб зміг переглянути план на підготувати все необхідне до уроку… Я не оправдовую викладача (сама люблю допитливих дітей), але й іноді діти так себе ведуть, щоб отримати певні преференції від педагога (похвалу, виокремлення з класу)
Ку-кусик• 21 ноября 2021
Ответ дляДерево береза
Так может учитель просто хочет в туалет? А тут ваш чудный ребёнок со своими вопросами
Ку-кусик• 21 ноября 2021
Ответ длямиссАрфография
Автор, Вы представляете, если все 32 ребенка из класса будут себя так вести? Урок вообще будет сорван бесконечными комментариями детей. Такое поведение допустимо только, если она индивидуально занимается с репетитором один на один.
А если все 32 подойдут на перемене?
автор Дерево береза • 21 ноября 2021
Ответ дляКому там слова не давали
Вчитель просить, гадаю, відмовити вчителю учень не може
миссАрфография• 21 ноября 2021
Ответ дляДерево береза
Урок, 45 минут, детей 16 и каждому нужно уделить равное количество времени. Нет у учителя возможности при таких условиях уделять кому-то индивидуальное внимание. Только общая подача темы для всех и опрос учеников с целью оценки знаний. У Вас требования как к индивидуальному репетитору.
автор Дерево береза • 21 ноября 2021
Ответ дляЯ не на долго
Тому я й раджу, до вчителя більше не підходити.
автор Дерево береза • 21 ноября 2021
Ответ длямиссАрфография
В мене взагалі вимог нема до вчителя. Не всі вчителі працюють за покликанням і далеко не всі «Сухомлинські». Тому й порадила, щоб краще дитина більше не зверталася до вчителя, оскільки натрапляє на ворожість. Сюди прийшла за порадою (оскільки сумнівалася, бо моя порада «не чіпляти» вчителя і «не робити щось додатково» здалася мені регресивною, якоюсь невірною). Прийшла сюди й переконалася, що моя порада правильна все ж:-)
Я не на долго• 21 ноября 2021
Ответ дляДерево береза
Так, а також пояснити дитині, що вчитель на перерві хоче відпочити, сходити в ткалет, в їдальню. А на уроці, окрім неї, є ще 16 дітей, які потребують навчання. І що якщо є якісь запитання, то їх можна задати або в кінці уроку або батькам

автор Дерево береза • 21 ноября 2021
Ответ дляЯ не на долго
Я й порадила, якщо зовсім нудно на уроці тихенько записувати запитання чи малюнки у блокнотик , а ввечері вже мені передавати, що я буду рада:-)
Неваляшкина• 21 ноября 2021
Ответ дляАнгел-предохранитель
Чому це? Додаткові для всецілого приділення часу одній дитині.Дитина може неадекватно сприймати відповідь вчителя, коли він зайнятий іншими дітьми, тим більше на перерві.
Я дочку водила к нескольким логопедам. Они с опытом и хорошие специалисты. Но нормально общалась с ребенком молодая девушка, которая только недавно закончила ВУЗ. Работать с детьми очень сложно психологически. Не у всех выдерживает нервная система. Большинству педагогов это вообще не дано. Если платить, то стоящим. Хороший педагог со здоровой психикой никогда не будет грубить ребенку и дети к таким идут с удовольствием.
Нетутешня• 21 ноября 2021
Ответ дляСмыкалка
Угу, человеку невдомек, что рядом с умными сидят ....разные.А учитель должен научить всех, а не сделать из 2-3 гениев, забив на остальных.
И на урок есть план, положено кучу всего сделать, не превращая его в театр одного актера.
Нетутешня• 21 ноября 2021
Ответ дляЖелезная тетя
учительница хотела жить на Манхетене, а приходится ходить на работу и учить детей, которых она ненавидит
Так живет 90 процентов людей.
Продавец атб не мечтал об этой профессии с 1 класса.
Нетутешня• 21 ноября 2021
Ответ дляКоробка с карандашандрами
Угу, человеку охота дух перевести и просто ртом помолчать, а тут надоедливое дите со своими каракулями и бредом.
Ребенку явно мама очень мало уделяет времени, вот она и выносит мозги чужой тете
автор Дерево береза • 21 ноября 2021
Ответ дляНетутешня
Вибачте, але вчитель пояснювала речення I’m going to make tea. Все з займенником «I». Дитина спитала, а це і є зворот «to be going to» і як буде для «he/she/it»? Вчитель роздратувався і відповів, «ні, це інший зворот». Це приклад з життя. Хіба це не по темі? Дійсно, попросила підручник, зараз вчать чомусь тільки з “I”. Тому раджу до роздратованих викладачів краще не звертатися. Можливо не всі гарно знають свій предмет, хтозна.
автор Дерево береза • 21 ноября 2021
Ответ дляНетутешня
Схожа, ця «куча», про яку ви згадали, у якихось дуже відповідальних вчителів. У переважній більшості нині педагоги скидають купу сторінок і вправ у вайбер, а в он-лайн вийти не можуть. І сидять батьки «засвоюють» теми, бігають по репетиторах тощо. Бо вчителя чіпати не можна, у нього дітей 30+, тому викладати він взагалі не може. Тут стільки жалоб було на Кідстафі, і завдань пересічної середньої школи, з проханням про допомогу. А ЗНО з математики взагалі мало хто складає на високі бали. Як гадаєте, чому так? Можливо тому, що «вчителів чіпати не можна». Тому і моя порада родичам - більше не питати нічого!
Спелый баклажан• 21 ноября 2021
Ответ дляДерево береза
Вчитель відносно молода. Чому така реакція, не знаю. Може просто нетовариська.
Ні, але її інтерес група учнів, їх потреби, а не одна дитина.
Спелый баклажан• 21 ноября 2021
Ответ дляДерево береза
За словами дитини, на уроках нудно.
Школа не цирк
автор Дерево береза • 21 ноября 2021
Ответ дляСпелый баклажан
Так запитання вчителю можна ставити, хіба ні, якщо стосуються її предмета?
автор Дерево береза • 21 ноября 2021
Ответ дляСпелый баклажан
Школа не цирк
Ніхто школу цирком не називав. Перечитала купу відповідей, так в не збагнула до кінця, чому не можна ставити питання з предмету. Збагнула, що «треба репетитора», «погана мама, бо дитині не вистачає уваги», «що вчитель хоче в туалет і відпочити». А от чому погано поставити додаткове питання, так і не збагнула.