МощныйШива• 07 декабря 2021

Фізика 7 клас , хелп

Девочки помогите!!!
Автопортрет нурофена• 07 декабря 2021
Ну що ж ви так, прям всю контрольну? Зробіть хоча б парочку завдань самі.
автор МощныйШива • 07 декабря 2021
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Зробили, потрібно рівень С
Все знаю вдоль и поперек )• 07 декабря 2021
Інші батьки репетиторам платять непогані гроші, а дітки - вчаться, а Ви хочете тут все на дурняк отримати і хорошу оцінку. Несправедливо, якщо дитина, яка зробить сама, і Ваша матимуть однакові бали, які зможуть вплинути на оцінку в табелі.
Автопортрет нурофена• 07 декабря 2021
1. 40 с.
Все, моя безкоштовна доброта закінчилася.