Отчебучкина• вчера в 19:13
Була сьогодні на ринку Троєщина. Вперше за довгий час. Питайте)
Майже рік по магазинам шукала сумку, сьогодні вирішила прокататися на ринок. Востаннє навіть і не пам´ятаю коли була. Сумку купила, шкіряну.
Кудлата хмаринка• вчера в 20:55
Ответ дляLove_Love_Love_
От 35$ шкіряна ще й бренд який не який
Але це не з Трої. На троєщинському ринку дійсно навряд чи буде шкіра за 2500. Це або замінник, або модель, що 100 років не можуть продати.
Дружная семейка• вчера в 20:58
Ответ дляЦідило правди
Блин, ну чего вы, реально, все равно под анонимом. Покажите, пожалуйста, я не буду обсирать
Смотрите выше,автор показала сумку,пост 82
Перекус беру завжди• вчера в 20:56
Ответ дляБлакитне небо
моя підліток 14 років не хоче одягати підштаники під джинси. мені простіше купити ій одразу на флісі і не контролювати наявність підштаників.
Кудлата хмаринка• вчера в 20:56
Ответ дляLove_Love_Love_
Так, а чому там не може бути шкіряної сумки?
Бо це Троя... Це вам не американський магазин. На троєшці ціни хардкор.
Кудлата хмаринка• вчера в 20:58
Ответ дляLove_Love_Love_
Абсолютно прекрасна сумка, значно краща ніж тут показують в багатьох темах
І навіть шкіра молодого дермантина вас не смущає? Це ж не шкіра, на відміну від вашої за 35 євро...
Дружная семейка• вчера в 21:02
Ответ дляКудлата хмаринка
Там есть контейнер с кожаными сумками.Сама я в прошлом году купила там сумку через плечо на ремешке,т.к. моя любимая сумочка харьковского бренда износилась и на выставки в Киев они уже не приезжают.А до войны на Троещине была точка с сумками из натуральной кожи харьковской фабрики.
Отчебучкина
• вчера в 21:04
Ответ дляКудлата хмаринка
Я показала фото. Це модель якого року? Те що це шкіра я впевнена на 100%
Кудлата хмаринка• вчера в 21:04
Ответ дляДружная семейка
Подивіться фото автора. Люди, ви сліпі? Ну яка шкіра? Дермантин звичайний.
Отчебучкина
• вчера в 21:05
Ответ дляКудлата хмаринка
Де не шкіра? В цій сумці? Ви експерт по фото?
Отчебучкина
• вчера в 21:05
Ответ дляКудлата хмаринка
Не смішіть мене. Дерматит там по 700 грн, повно
Love_Love_Love_• вчера в 21:07
Ответ дляКудлата хмаринка
Бо ви так вирішили?
Кудлата хмаринка• вчера в 21:11
Ответ дляLove_Love_Love_
Бо ви так вирішили?
Я маю очі. На вашу сумку я чомусь не написала дермантин, правда? Сумка автора не шкіряна, дивіться на зрізи і строчки.
Дружная семейка• вчера в 21:13
Ответ дляКудлата хмаринка
А ця сумка,шкіряна?
Кудлата хмаринка• вчера в 21:23
Ответ дляДружная семейка
А ця сумка,шкіряна?
У вас нема відкритих зрізів, але по текстурі я б сказала так, шкіра.
Дружная семейка• вчера в 21:24
Ответ дляКудлата хмаринка
Дякую.Я її купляла як шкіряну.
Отчебучкина
• вчера в 21:35
Ответ дляКудлата хмаринка
А що зі зрізами та стрічками не так? Мені вже смішно, як Вам хочеться щоб це була не шкіра,наче я її Вам продаю
Отчебучкина
• вчера в 21:38
Ответ дляКудлата хмаринка
Ок, ця теж не шкіряна?
Сон і дрімота• вчера в 21:38
А я оці дві ризикнула купити на Тему. Залишила, не відправила назад. Голуба теліпалася в кошику довго, тоді вони зробили знижку на одну добу,як завжди, і я її купила за 620
Лепешечка• вчера в 21:46
Ответ дляТимофейка
Блін, як так. Моя кума італійські возить сумки, шкіряні , і по такій ціні 🙄
А продає за скільки?)
І головне- де можна купити?
неДодекаэдр• вчера в 21:51
Ответ дляLove_Love_Love_
От 35$ шкіряна ще й бренд який не який
Где такую взять?
Мира всем• вчера в 22:02
Ответ дляОтчебучкина
Ні, не змінилося. Хіба що менше продавців, покупців дуже багато
Да? За понад 20 років потрапила туди минулого року, продавців менше, покупців не було зовсім, наче фільм постапокаліптичний потрапила. І то було вже тепло і сухо, звідки ж там в таку погоду люди?
неДодекаэдр• вчера в 22:11
Ответ дляБлакитне небо
А у нас зимы отменили заодно с Дедом Морозом?
Цідило правди• вчера в 22:12
Ответ дляДружная семейка
Ага, спасибо, уже увидела. Нормальная сумка )
Отчебучкина
• вчера в 22:30
Ответ дляМира всем
Мабуть через те що різко потепліло, люди ,,перевзувалися, і не тільки
Ламборджини• вчера в 22:46
Ответ дляОтчебучкина
Б/у? У мене в селі лежить від Луїс Вітона шкіряна, на чердак, можу продати
Для села сойдет, там любят лого да побольше.