Ромашкинная• Изменено 1 час назад
В якій соцмережі проводите найбільше часу зараз?
Оберіть 1 варіант
Зробіть вибір:
вже голосів:
instagram
facebook
tiktok
threads
reddit
інше
Калинові вуста• 1 час назад
Инстаграм и здесь, реже фейсбук. Больше всего в телеграмм читаю новости Других типа тик тока и по вашему списку вообще нет
Плакулька• 1 час назад
От зрозуміла, що зайшла сюди майже вперше за тиждень, бо сповіщення прийшло про тему, за якою слідкую.
Спочатку перестала заходити взагалі в теми, які написані російською, а тепер і зовсім йду з форуму, занадто русифікований :(
Звездолётчица• 1 час назад
Ответ дляКалинові вуста
Как можно жить без тиктока?
Калинові вуста• 1 час назад
Ответ дляПлакулька
Ну и правильно идите!
И.О. человека• 1 час назад
Ответ дляПлакулька
Adiós
БезникаЯ• 1 час назад
Соціальні мережі, забирають смак життя. Тому зовсім не трачу на них свій час.
Калинові вуста• 1 час назад
Ответ дляЗвездолётчица
Как можно жить без тиктока?
Как можно жить в этой помойке,! вообще не понимаю
Звездолётчица• 1 час назад
Ответ дляКалинові вуста
Помойка, аргументируйте?!
Мир Мир Мир!• 1 час назад
Ни одной нет из этих. В реддит с иностранцами по техническим вопросам могу пообщаться. Но проги нет, просто через Гугл.
Анти-анонім• 1 час назад
Нічого собі, скільки людей сидить в Тік-Тоці. Завжди вважала цю мережу для недорозвинутих. Але що хотіти, якщо 73% подивилися фільм і пішли на вибори. Ті самі 73% зараз оруть, що не голосували в тих відсотках.
Калинові вуста• 1 час назад
Ответ дляАнти-анонім
Не пишите бред!! Я вообще далека от этого всякого мусора, типа тик ток и подобных! И причём здесь выборы? Я гражданин Украины и хожу на выборы.
Ластовиння• 1 час назад
Ответ дляЗвездолётчица
Помойка, аргументируйте?!
Бо відосики тільки дивитесь , а коли люди читають , то вони хоч якось аналізують інформацію
Ластовиння• 1 час назад
Ответ дляАнти-анонім
Так це ж навмисно робиться
Треба підробіток• 1 час назад
Совєтчіца!
І не ходіть по інших каналах!
Тут же наше все: і фейсбук, і телеграм, і всьо ото, шо ви перерахували
І не ходіть по інших каналах!
Сосиска_Втесте• 58 минут назад
Фейсбук иногда.Тик тока нет.Инстаграмм какой- то для меня не понятный, есть закрытый аккаунт.