Тамбовский мел• 07 декабря 2021
Платёжка за отопление, помогите разобраться. А сколько у Вас за отопление?
Девочки, уже выставили счета умна за отопление в Новакоме.
У нас однушка, кто разбирается подскажите пожалуйста почему за отопление идёт аж три графы?
Чем отличается пункт опалення по лічильнику від послуг з постачання теплової енергії?
Раньше жила на другой квартире, так там просто отопление по лічильнику и все.
И кто получало уже платежки, сколько у Вас?
миссДавеча• 07 декабря 2021
в Киеве ещё пока не выставили счета, но вижу тоже появились строчки:
Абонплата ТЕ и Абонплата ГВ
всё никак не нажрутся, уроды
Абонплата ТЕ и Абонплата ГВ
всё никак не нажрутся, уроды
ХвостПистолетом• 07 декабря 2021
Автор, это как с доставкой газа, так и с отопление теперь, за обслуживпние счетчика домового, за дрставку и тп
Тамбовский мел
• 07 декабря 2021
Ответ дляХвостПистолетом
Трындец
ТаПрямТам• 07 декабря 2021
Ответ длямиссДавеча
Абонплата ТЕ и Абонплата ГВ
всё никак не нажрутся, уроды
Абонплата ТЕ и Абонплата ГВ
всё никак не нажрутся, уроды
В Киеве уже есть с января абонплата, выставляют ее 1 раз в квартал.
Тамбовский мел
• 07 декабря 2021
Ответ дляТаПрямТам
Посмотрим как у нас будет)
То есть само отопление 55 грн?
А доставка 600???
То есть само отопление 55 грн?
А доставка 600???
миссДавеча• 07 декабря 2021
Ответ дляТаПрямТам
, вы понимаете что такое абонплата ТЕ и ГВ , и что такое обслуговування ВКО(ПГВ) и бслуговування ВКО(ЦО) -это разные вещи, ага ...прозреете в этом месяце
ZaRaZa• 07 декабря 2021
Розділили абонплату,раніше вона враховувалая в тариф на опалення, з нового опалювального сезону розділили.
ст 1 Закону України від 09.11.2017р, №2189-VIII ’ про житлово-комунальні послуги’-платіж,який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг,що включає: друк та доставку квитанцій, роботу абонентської служби, супровід програмного забезпечення, звірку даних,виготовлення довідок на продаж,відчудження майна,інформування управлінь соціального забезпечення, зняття та обробка даних будинкових засобів обліку.
Тамбовский мел
• 07 декабря 2021
Ответ дляZaRaZa
У вас загальнобудинковий лічильник, ІТП
Наверное ))
ZaRaZa• 07 декабря 2021
Ответ дляТамбовский мел
Наверное ))
в нових ’бумажних’ квитанціях все повинно бути розписано, покази лічильника, скільки Гкал використано,скільки на Вашу квартиру пішло.
Тамбовский мел
• 07 декабря 2021
Ответ дляZaRaZa
Та у нас никогда там не было бумажных квитанций )
Тамбовский мел
• 07 декабря 2021
Ответ дляZaRaZa
Где их взять ?
ZaRaZa• 07 декабря 2021
Ответ дляТамбовский мел
Где их взять ?
зареєструйте особистий кабінет,на офіційному сайті вашого підприємтсва,там також по вашому особовому рахунку буде видно всі деталі. У нашому місті бумажні квитанції розносять контролери до 10 числа кожного місяця, в поштові скриньки.
Тамбовский мел
• 07 декабря 2021
Ответ дляZaRaZa
Спасибо большое
Сейчас зарегистрируюсь и посмотрю что там и как ))
ZaRaZa• 07 декабря 2021
Ответ дляТамбовский мел
Спасибо большое
немає за що;)