Я_и_моя_собака• 15 декабря 2021
Подарунок вчительці на Миколая
Як ви відноситесь до того, що батьківський комітет збирає по 50 грн привітати вчителя з днем Миколая? Як у вас в школі?
Неутомимые шахматы• 15 декабря 2021
Ответ дляОловянный_Прагматик
І коли це все зникне з наших шкіл. І от є ж такі «упороті» мами-активістки яким постійно щось потрібно. То штори не влаштовують. То давайте кудись завеземо, то треба пофотографувати два-три рази на рік… то на щось здамо, то вчительці ж треба на різні святкові дні, то вчительці музики, англійської… І постійно строчать в тих чатах…
у нас ’пряники’ прекратились. после того, как я достаточно резко высказалась на этот счет.
Яйцеголовая• 15 декабря 2021
зовсім з розуму вижили..
миколай дітям приносить подарунки, до чого вчителька?
Сметчица• 15 декабря 2021
Ну тогда и на день армии Украины тоже надо сдать а то как то неудобно )))праздник есть а подарка нет )))
Пластилин_Колец• 15 декабря 2021
Мы поздравляем на НГ. Но если бы хотели на Николая- без проблем сдала бы. Учитель мне нравится, а 50 грн-стакан кофе