Одна_на_всей_планете• 30 декабря 2021
До якого сроку тести показують вагітність?
Вони ж реагують на гормон який, що виробляється лиш на початку. Наче так.
Коротше, на 25 день затримки ще покаже? Я на 99% впевнена, що не вагітна, бо в мене вже трапляються такі затримки по віку.
Але все ж...
Куплю орехи• 30 декабря 2021
Одна_на_всей_планете
• 30 декабря 2021
Ответ дляКуплю орехи
Покажет. Уровень ХГЧ со временем начинает падать, но он все равно высокий.
А там хгч в тестах, да?
Дякую
Куплю орехи• 30 декабря 2021
Ответ дляОдна_на_всей_планете
А там хгч в тестах, да?
Дякую
Да, они определяют уровень ХГЧ в моче. В крови он гораздо выше, но и в моче достаточный для теста.
Одна_на_всей_планете
• 30 декабря 2021
Ответ дляСфера влияния
🤦♀️где вас плодят таких
???
В Одесі. А шо?