Уты-фрутик• 02 января 2022
Розетка деяких товарів все менше й менше. Що сталось?
Наприклад мобільні Нокіа, Моторола. Все менше моделей і перед НР асортимент не покращився. Деякі кухонні електротовари теж представлені обмеженою кількістю моделей.
Чому? Розетка переорієнтовується на щось інше? Чи націлена на суто ширпотребні товари, типу оппо, самсунги и сАтурни?
интайм_не_предлагать• 02 января 2022
Просто ажиотаж перед НГ
Черную Пятницу тоже не забывайте.
Помониторьте через дней 7 ассорортимент)
Черную Пятницу тоже не забывайте.
Уты-фрутик
• 02 января 2022
Ответ дляСирОжино пирОжино
Значит не ходовые.
Завжди є більш поширені і менш поширені товари, але Розетка якраз була такою що мала асортимент всього.
Типу як мейкап, торгують і лореаль профі і шампунь Кропива, і тіні Герлен і тіні Мальва.
У них справи пішли не дуже добре, що вони не можуть вкладатися у товари, що можуть бути не швидко продані?...
Уты-фрутик
• 02 января 2022
Ответ дляХитрушка-чекушка
А что для вас ширпотреб?
Те що активно рекламується, має дешеві екземпляри, в сукупності як правило більше продається.
Ширпотреб не в поганому розумінні слова, а буквально - те що широко розкуповують.
Ну ті ж сяомі і самсунги, наприклад. САтурни, вітек та елджи, індезіти... Те що має недорогі моделі і тому більші продажі.
Великий сатирик• 02 января 2022
У Азии проблемы с производством некоторых компонентов для электроники. А дальше по цепочке...
Уты-фрутик
• 02 января 2022
Ответ дляВеликий сатирик
Оо, не знала. Дякую. Спробую щось почитать про це.
Уты-фрутик
• 02 января 2022
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Просто ажиотаж перед НГ
Черную Пятницу тоже не забывайте.
Я з листопада чекала що перед НР завезуть побільше асортимент... Вже аж переживаю))))))
Великий сатирик• 02 января 2022
Ответ дляУты-фрутик
Перемелица• 02 января 2022
Ответ дляУты-фрутик
Попереду у нас- багато цікавого...
Уты-фрутик
• 02 января 2022
Ответ дляПеремелица
Попереду у нас- багато цікавого...
Боюсь що так...
Heavy New year...
Зяблик протестант• 13 января 2022
Ответ дляУты-фрутик
всё проще.
на складах розетки есть определенный запас места.
в новогодний период люди переориентируются на покупку новогодних предложений.
Розетка по данным мониторинга в праздничный период оставляет в продаже (в наличии) только самые ходовые позиции тк очень большой спрос, а место на складе ограничено. по этому не очень ходовые позиции ВРЕМЕННО ограничивают тк на складе реально нет места под всё. после праздников опять всё появится в наличии.
Уты-фрутик
• 14 января 2022
Ответ дляЗяблик протестант
всё проще.
Дякую що пояснили
Бо якось аж тривожно вже було)))