миссАрфография• 23 января 2022
Ялинка
1,70. Знайома продає. В тому році купувала. В ідеальному стані. Але мені наче ріденька на вид. Ціна 600. Як вам? Взяли б?
Вишнёвая Леди• 23 января 2022
В будь-якому випадку вона принесе вам відчуття свята і буде красивою.Живі зараз дорогі і якісь лисі продають у нас, це хіба що в´язані купувати, але ж теж витрати кожен рік. Цього року брала на кухню собі ще й в´язану, то 30числа віддали за 400, а так вона 600 (175см) - так шо, мабуть, варто вам штучну купити за ці гроші раз і на роки. Тільки поторгуйтесь - віддадуть
миссАрфография
• 23 января 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
померьте ее своим ростом, вы какого роста? Она 1,7 вот и смотрите низкая она вам или нет. На стол поставите и будет высокая.
Я 173)
миссАрфография
• 23 января 2022
Ответ дляВишнёвая Леди
Вишнёвая Леди• 23 января 2022
Ответ длямиссАрфография
фото
Гарненька) Це за скільки ви брали? В нас таких компактних не продавали, тільки якісь великі, стовбури голі, між гілками купа місця, навіть не знаю, як їх прикрашати
миссАрфография
• 23 января 2022
Ответ дляВишнёвая Леди
Біля моєї роботи Лісгосп. Взяла за 100 грн)
Вишнёвая Леди• 23 января 2022
Ответ длямиссАрфография
Нічого собі! Так тоді, може, не паритись і купувати кожного року
миссАрфография
• 23 января 2022
Ответ дляВишнёвая Леди
Я там писала в іншій темі. В нас, як ви бачите, коври (збираємо на ремонт),вона осипалася. Ледве рачки позбирали голки в коридорі, вітальні і в загальному коридорчику. Замела з гайморитом 4 поверхи і під підїздом. Більше не хочу! Заріклася
миссАрфография
• 23 января 2022
Ответ дляВишнёвая Леди
Вона дуже пишна але дуже крива. Ледве встановили
Вишнёвая Леди• 23 января 2022
Ответ длямиссАрфография
Ясно))) Ну тоді ось вам і вихід з ситуації доля підкидає
миссАрфография
• 23 января 2022
Ответ дляВишнёвая Леди
😘
ZaRaZa• 23 января 2022
Ответ дляВишнёвая Леди
Сторгуйтесь за 500 і можна брать. Ну ясно, шо це Вам не лита ялинка, але лита і коштує від 3тисяч. В мене точно така, як ви показуєте.
За 2000 перед новым годом брала по акции литую Президентскую, высота 1,80. Думала может после нового года цены упадут и будет больше выбор,но нет,цены так остались прежними, может гривен на 200 упали.
Вишнёвая Леди• 23 января 2022
Ответ дляZaRaZa
О, це ще гарна ціна