Единорог_помог• 24 января 2022

Можливо хтось знає...

Можливо дивне запитання, але можливо хтось знає чи підкаже 😊 я замітила за собою одну як мені здається "особливість" коли читаю подумки молитву Отче наш (немає різниці чи це день, чи ніч) я постійно позіхаю...
Можливо хтось знає, чого може проявляється дана особливість....
Смурфик• 24 января 2022
Особливість

Чумачечая Весна• 24 января 2022
Отче наш дети или детям читали, обычно, перед сном. Вот вас по привычке и тянет в сон, своеобразный триггер.
Kira307i• 24 января 2022
Аналогично
Ковбой Хагис• 24 января 2022
Успокаивает вас может.
Поумничка• 24 января 2022
энергию и силу у вас забирает этот христианский эгрегор. оттого и зеваете