Ананомчикус• 27 января 2022
Я очень перенервничала и болит голова
Прям сдавливает, что можно выпить. И подташнивать начало
Ананомчикус
• 27 января 2022
Ответ дляДадосвидания
Давление в норме?
Не чем измерить, но обычно 90/60
Му ма му ма му• 27 января 2022
У меня после такого всегда болит. Спасает только нимесил. Что другое не пробовала, все мимо
Балаболка• 27 января 2022
Мені на такій стадії, коли вже починає нудити, мало що допомагає, запиваю чаєм пакет німесилу і пробую заснути, якщо голодна, мушу з´їсти щось тепле.
Чоловікові недавно лікар ще порадив крім знеболювального прикласти до чола серветку з водою з оцтом і стиснути голову хустиною, відпустило швидше, ніж зазвичай.
Балаболка• 27 января 2022
Ответ дляМу ма му ма му
Аналогічно, причому раніше допомагав і парацетамол, і нурофен, а зараз крім німесилу нічого не бере, та й то не завжди допомагає. Не думаю, що могла звикнути, не настільки часто приймаю. Співробітниця радила американський тайленол, треба буде якось спробувати.
Ответ дляБалаболка
Таблетку нужно пить как можно раньше
Статус Ква• 27 января 2022
У меня было однажды так сильно, что чуть сознание не теряла, именно от нервов. И воды как назло с собой не было. Я всухую проглотила таблетку адаптола, нашла в сумке. Через 10 минут полностью отпустило