Фигура мечты• 27 января 2022

Алименты, кто подавал, подскажите?

С мужем давно не живем, да вот руки не доходят подать на развод и на алименты. Как проще, подать на алименты в браке, а потом может муж сам подаст на развод? Или начинать самой оба дела сразу?
И по поводу искового заявления - кто подавал, вы сами составляли или пользовались услугами юристов? Сколько это по деньгам сейчас примерно? По времени? Детям 10 и 15 лет
автор Фигура мечты • 27 января 2022
Ого, какой ник! Приятно))

Брюлик в стразах• 27 января 2022
Обращайтесь. Составлю недорого. У меня сейчас Эльдорадо невиданной щедрости. ). Настроение такое.
котопёс• 27 января 2022
адвокат составляла, дистанционно, за 2 заявления 1500 грн
Мяо мой мяо• 27 января 2022
сама составляла. в интернете полно шаблонов. ничего сложного.
автор Фигура мечты • 27 января 2022
Ответ дляБрюлик в стразах
Недорого это сколько приблизительно?
Чу Ча• 27 января 2022
Автор, напишіть свою електронну пошту, я недавно подавала на розлучення і стягнення аліментів, скину вам зразок позовної заяви завтра з роботи.
автор Фигура мечты • 27 января 2022
Ответ дляЧу Ча
brw500@ukr.net
Чу Ча• 27 января 2022
Ответ дляФигура мечты
brw500@ukr.net
Завтра скину, мені адвокат складав її, я перешлю вам саму позовну заяву і розкажу скільки і де (на якому сайті) оплачувати судовий збір
автор Фигура мечты • 27 января 2022
Ответ дляЧу Ча
Дуже вам дякую! Чекатиму

автор Фигура мечты • 27 января 2022
Ответ дляЧу Ча
А часу скільки цей процес у вас зайняв?
Чу Ча• 27 января 2022
Ответ дляФигура мечты
А часу скільки цей процес у вас зайняв?
Подала в суд, через півтора місяці призначили розгляд справи в суді, ми з чоловіком прийшли, суддя запитала чи я підтримую позов, я сказала що так підтримую і прошу позов повністю задовольнити. Після цього суддя спитала думку мого колишнього чоловіка, він сказав що заперечує, суддя вийшла в нарадчу кімнату, через 5 хв повернулася і оголосила рішення суду, яким мій позов повністю задовольнила.
автор Фигура мечты • 27 января 2022
Ответ дляЧу Ча
Ого, ви мене надихаєте!
Чу Ча• 27 января 2022
Ответ дляФигура мечты
А часу скільки цей процес у вас зайняв?
Але у вас можуть призначити розгляд справи і раніше, все це залежить від конкретного регіону, судді, загруженості судді іншими судовими справами
Брюлик в стразах• 27 января 2022
Ответ дляМяо мой мяо
Если дети здоровы, а у мужа вся ЗП белая, то проблем нет. Хотя,
иногда бывают нюансы....
Чу Ча• 27 января 2022
Ответ дляФигура мечты
Ого, ви мене надихаєте!
А чого ви боїтеся?))) Це не страшно, повірте)))
автор Фигура мечты • 27 января 2022
А якщо він не прийде на суд?
Чу Ча• 27 января 2022
Ответ дляФигура мечты
А якщо він не прийде на суд?
Будете просити суд розглядати справу без його участі
Чу Ча• 27 января 2022
Ответ дляФигура мечты
А якщо він не прийде на суд?
Я вам завтра на електронну пошту все розпишу. Будуть якісь питання знову ж таки пишіть мені на електронну пошту. Все буде добре, найголовніше почати і не боятися)))
автор Фигура мечты • 27 января 2022
Ответ дляЧу Ча
Ви не уявляєте, як мене пiдтримали зараз! Я почну, обов’язково)

Чу Ча• 27 января 2022
Ответ дляФигура мечты
Сама була в такій ситуації і до останнього віттягувала розлучення, а потім прокинулася зранку, пішла в ванну і сказала собі в дзеркало - пора посилати нахер цього ідіота і продовжувати жити далі! Деталей і причин розповідати не буду))) Тому взяли себе в руки, витерли слізоньки і вперед до щасливого майбутнього))) Гарного вечора і до завтра.
автор Фигура мечты • 27 января 2022
Ответ дляЧу Ча
Дуже дякую за ваш досвiд, сама якраз вже дiйшла до того, що пора, ось саме зараз пора послати i дiяти) До завтра!
Чу Ча• 28 января 2022
Ответ дляФигура мечты
Доброго ранку. Скинула вам на електронну пошту. Подивіться чи дійшло
Обнемашечка• 09 февраля 2022
Ответ дляЧу Ча
здравствуйте! можете и мне написать, пожалуйста: ira_agio@ukr.net