Попижёновна• 31 января 2022
Санаторій «Медобори»
Дівчатка, підкажіть, буль ласка, чи задоволені Ви, якщо були там? У мами проблеми з опорно-руховим апаратом, розглядаємо його.
Не буду• 31 января 2022
Мама були з татом літом . кажуть допомогло лікування.Але там совдепія з умовами. Тобто для невибагливих
Не буду• 31 января 2022
з тих що для опроного рухового класні умови в Квасах санаторій Гірська Тиса . Але то все ж залежить від діагнозу і необхідних лікувальних факторів.
Жидкость для снятия глаз• 31 января 2022
Там зараз здається закрито до весни. Якщо полікуватись і невибагливі до умов то є паро км від них хороший санаторій в смт.Микулинці.рекомендую!
Попижёновна
• 31 января 2022
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
Дякую Вам!