Катька Пушкарева• 03 февраля 2022

ФОП і держзакупівля

Чи варто брати ФОПу участь як виконавцю замовлення? Чи не варто зв´язуватися, бо потім будуть різноманітні перевірки? Налякали мене що з державою краще не звязуватися.
Ацетилсалициловая кислота• 03 февраля 2022
Количество ФОПов в гос закупках очевидно говорит о том, что этот рынок им интересен.
Отрыжечка• 03 февраля 2022
Это Вы имеете в виду работу через тендерные площадки, или нет?
автор Катька Пушкарева • 03 февраля 2022
Ответ дляОтрыжечка
Так, через Закупки
Отрыжечка• 03 февраля 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
Так, через Закупки
Вчера у меня возникал такой же вопрос, но в интернете особо информации не нашла( Тоже было бы интересно разузнать нюансы. Видела, что взнос нужно платить площадке, на которой свои предложения оставляешь. Плюс есть бумажная бюрократия, которую нужно выполнять в достаточно краткие сроки. Ну и еще смущает момент с договорами.
Смыкалка• 03 февраля 2022
Дурниці! Що значить перевірки?
Замовник розміщує оголошення про закупівлю. Якщо ви перемагаєте, виконуєте умови укладеного договору. Замовник оплачує отриманий товар чи послуги. Все.
Ніхто за ’державні’ гроші не тримається і не відслідковує їх рух.
ПолБатона• 03 февраля 2022
А що Ви думаєте? Треба спробувати, якщо впевнені, що в торгах можете грати. Я працюю в бюджетному медичному закладі, у нас постійно виграють тендери ФОПи, минулого року по реактивами, наприклад. Тільки мені не сподобалося співпрацювати саме з цим постачальником, все таки, як виграють серйозні компанії, то поставки чітко і в заявлені терміни.
А от одного з наших постачальників по разовим договорам, ФОПа, добре перевіряли через тендери, бо і до нас запити були.
Тому правильно робите, що задумуєтесь, але поки не спробуєте самі, не набудете досвіду, на Порадниці всього ж не розкажуть🤷
Ответ дляПолБатона
Ого, дякую що поділились. Наша держава завжди знайде до чого докопатися, мабуть не буду пробувати, воно того не варте