Липка-прилипка• 08 февраля 2022
Кристина Соловей сделала пластику?
Липка-прилипка
• 08 февраля 2022
Ответ длялюбименькая
Лишний вес
Я вешу 51 кг при росте 161 см
Ненька наша• 08 февраля 2022
Так, змінилася сильно. Але вона почала худнути одразу після Голосу і вже в фіналі була лялечка. А тепер видно ще й пластику і губи накачані. Мабуть видалила комік Біша і зробила скули. Вона не хоче бути гарною дівчинкою на сцені, поступово робить з себе сексі. Як Гросу
Да будет так• 08 февраля 2022
Ответ дляЛипка-прилипка
Почему моя пухлость щёк не ушла, а превратилась в птоз? По идее у нас с ней должен был быть одинаковый тип старения.
Бо вона доглядає за собою?
Липка-прилипка
• 08 февраля 2022
Ответ дляДа будет так
Бо вона доглядає за собою?
За допомогою ін’єкцій?
Да будет так• 08 февраля 2022
Ответ дляЛипка-прилипка
За допомогою ін’єкцій?
Можливо. Біореаіталізація, нідлінг і т.д.
І чому ви вирішили, що у вас однаковий тип старіння? Та й яке в неї старіння? Молода ще.
Ненька наша• 08 февраля 2022
На концерті до дня Соборності вона виступала така дуже томна напівоголена з цицькамі під підборіддям. Дуже різька зміна іміджу, мабуть Вакарчук вже не протежує)
Пасти Ла• 08 февраля 2022
Ответ дляНенька наша
оцим вже нікого не здивуєш, навіщо вони всі під одну дудку пляшуть, буда індивідуальність, стала як усі
Ненька наша• 08 февраля 2022
Ответ дляПасти Ла
Не скажіть
Ну хоче вона бути сексі то нехай. Хто в нас ще на естраді з таким голосом і якісним репертуаром? Тіна вже немолода да і смішна, Саніна заміжня за лісорубом - він не дозволить, Альоша багатодітна мати да і зовнішність специфічна, Джері занадто сучасна і прогресивна, Каменських занадто товста
Пасти Ла• 08 февраля 2022
Ответ дляНенька наша
Не скажіть
я не говорила про репертуар