Дверной_Проем• 17 декабря 2025

Заблокував

Просто виговоритися.
Спілкувалися майже 4 місяці. Дуже відкрито і тепло. Планували зустріч. В різних країнах, наш. Ще в один день все добре. Зідзвонилися. Сонечко, зайчик, всесвіт... Другий день вже так собі, третій тиша, я написала, холодно відповів. Запитала що сталося? - Все ок. А сьогодні дивлюся скрізь мене видалив, заблокував.
Ок. Якось переживу. Випила снодійне. Заснула. А там воно сниться.
Просто боляче мені, а поговорити ні з ким (
Дівчина Гілмор• 17 декабря 2025
Ответ дляДверной_Проем
За неділі дві Різдво.... Це ще погіршує, бо тепер це буде асоціація ’ мене кинули майже на Різдво’ 🫣
Вас не кинули, не накручуйте себе
автор Дверной_Проем • 17 декабря 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Вас не кинули, не накручуйте себе
А як? Мовчки видалили скрізь...
КвартираЧья• 17 декабря 2025
Ответ дляДверной_Проем
Ми не на сз познайомилися. Хоча, не здивуюся якщо він там.
Я себе не звинувачую . Розумію що в даному випадку він козел. Просто.... Я не розумію чому так. Але з часом і це стане пофіг

За стільки вас попустило?
Может просто другую в Реале встретил
Вредняжка• 17 декабря 2025
Это у мужчин бывают заскоки. Потом может разблокировать. Но это не ок по отношению к Вам. Подумайте об этом. Потому что если раз так сделал, то это будет на регулярной основе.
Дівчина Гілмор• 17 декабря 2025
Ответ дляДверной_Проем
А як? Мовчки видалили скрізь...
Ну то шо, та й пішов він нахер! Гімно само відпало. Я вам розкажу випадок, може вам буде легше.
Зараз одна дівчина з України переживає жахливу ситуацію, коли її чоловік іноземець кинув її через місяць після весілля. Просто виставив за двері з усіма речами. Батьки його теж відморозилися від неї
Докладальниця• 17 декабря 2025
Ответ дляДверной_Проем
У вас неправильные мысли. Правильная мысль- закрылась дверь для неправильного человека, откроется для правильного. В Новый год за новыми эмоциями.
Ноу коммент• 17 декабря 2025
Ответ дляДверной_Проем
А як? Мовчки видалили скрізь...
Ви в тг не спілкувались?
По телефону
Кукусик• 17 декабря 2025
Меня кинули в июле. Весьма культурно. С прощальным смс,что, несмотря на мой ум и красоту,я ему не подхожу. И вот спустя 4 месяца он( а я его тогда просто заблокировала) пишет мне на сз, там, где мы познакомились. У него уже как месяц новая анкета. Видно плохой улов за месяц,что мне решил написать
автор Дверной_Проем • 17 декабря 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Жах( це здається вона дописи робила в інсиі про них разом, про весілля і потім розлучення?
автор Дверной_Проем • 17 декабря 2025
Ответ дляНоу коммент
Ви в тг не спілкувались?
По телефону
Ватсап
Кукусик• 17 декабря 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
А какая причина
Дівчина Гілмор• 17 декабря 2025
Ответ дляДверной_Проем
З Данії здається
Ласкове телятко• 17 декабря 2025
Ответ дляДверной_Проем
Він розлучений.
Вернулась жена назад и вставила люлей
Ноу коммент• 17 декабря 2025
Ответ дляДверной_Проем
Ватсап
Я б створила фейк акаунт і перевірила б його на довбойобізм
автор Дверной_Проем • 17 декабря 2025
Ответ дляКукусик
Він вас не впізнав?
Стільки ви разом були?
Дівчина Гілмор• 17 декабря 2025
Ответ дляКукусик
А какая причина
Вона не знає причину, він не хоче їй нічого пояснювати
Ласкове телятко• 17 декабря 2025
Ответ дляДверной_Проем
Перевірила по всім базам. Сертифікат неодруженого в дії сформував.
Спілкувалися і при дитині ( підліток)
Он дал вам липу
Ласкове телятко• 17 декабря 2025
Ответ дляМаю натхнення
И как он в гетконтакте называется?
Максим алименщик
автор Дверной_Проем • 17 декабря 2025
Ответ дляНоу коммент
Навіщо?(
автор Дверной_Проем • 17 декабря 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Максим алименщик
Не турбуйтеся, не ваш
автор Дверной_Проем • 17 декабря 2025
Ответ дляВредняжка
Та потім не треба...
Мені наснилося що розблокував . 🫣 І пояснював чому
Криниця щастя• 17 декабря 2025
Ответ дляНоу коммент
Так і без акаунта він вже цю перевірку вдало пройшов
Ноу коммент• 17 декабря 2025
Ответ дляДверной_Проем
Навіщо?(
Особисто мені було б спокійніше від того, що доля відвела від дибіла
Кукусик• 17 декабря 2025
Ответ дляДверной_Проем
Він вас не впізнав?
Стільки ви разом були?
Узнал конечно. Пишет как дела и как был мой отпуск в ..
Я ему тогда говорила,что собираюсь в отпуск в конкретное место. Делает вид,что помнит,что я ему рассказывала. Я то свою анкету не удалила,просто поставила на паузу и добавила фото с отпуска. Вместе были месяца 3. Я только только тогда начала немного привыкать к нему. А он видно решил что влюбилась и бортанул
Потішаюся• 17 декабря 2025
Автор , возможно официально не женат, но это не исключает тот факт что у него есть другая женщина в реальной жизни, так бывает часто...
Сочувствую вам.
Кукусик• 17 декабря 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Псих чи шо
Ноу коммент• 17 декабря 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Максим алименщик
Мале штрикало🤭
Ласкове телятко• 17 декабря 2025
Ответ дляДверной_Проем
Не турбуйтеся, не ваш
Пох он же алименщик
Небалувана Галя• 17 декабря 2025
Радуйтесь. Блокирующие мужики - это кусок говна
автор Дверной_Проем • 17 декабря 2025
Ответ дляПотішаюся
Сочувствую вам.
Так там фізично особливо не зрозуміло коли. Враховуючи його графік і те, що ми спілкувалися можна сказати 24/7. І дзвінки також. Я могла спокійно подзвонити в будь-який час і він відповідав