ВерСаСе• Изменено сегодня в 00:22
Сучасний український одяг, як виглядає?
Як буде виглядати одяг, прикраси, особливо цікавить повний лук, щоб виглядало не так, ніби вдягалась саме на національне свято, а просто на роботу, на побачення і т. п.
Первоклашка Я• сегодня в 00:27
Вышиванка-стайл осовремененный, да с казачками-ботинками. Намысто красное обязательно , и губки алые
Носки на подтяжках• сегодня в 00:27
Стрітстайли давно інтернаціональні. Немає вираженого німецького або британського стрітстайлу, як і українського. Одна і та сама умовна зара з ейчендем на всіх.
Борисфенка• сегодня в 00:27
Повний лук на роботу? Ділові костюми вишиті є.
На побачення - вишиті сукні.
Намиста до них не дуже пасують, хіба що це велике свято, куди інші прийшли в плахтах і вишиванках.
На побачення - вишиті сукні.
Первоклашка Я• сегодня в 00:28
Посмотрите что делает бренд gunia из одежды. Не в качестве покупать у них - а как идеи. А там уже сами сориентируетесь
Хачапууури• сегодня в 00:44
Вам одяг українських брендів? Чи одяг з національною символікою? Бо сучасний український одяг є різний. Є святковий, повсякденний, без символіки, такий, що не зрозумієш, що наш, така собі сучасна універсальна мода. А є одяг саме з символікою, з елементами вишивки, інших різних моментів з акцентом як національне вбрання.
Україна наше все• сегодня в 01:20
Штанци, худи , ботинки на платформе повыше , смотри те на лук Зе, черно зеленое все
Не пью, не курю• сегодня в 03:30
В реале, вижу какие то дутики коричневые, даже попу не прикрывающие. Закордоном такого не встречаю. Возможно, это чисто укр, постсовковый стиль этого сезона
Не худа ні разу• только что
Ответ дляПервоклашка Я
Яка сила шароварщина)