Телепузик• 17 февраля 2022

Как разделить кадастровый номер на землю? Кто понимает зайдите

Есть кадастровый номер на паевую землю, часть пая на родственнике, при продажи арендатор сказал нужно разделить кадастровый номер или же продать пай полностью с родственником, с родычем связи нет он бухает знаю. Кто знает может кто делал уже такое? Подскажите
Солнечный зайчик• 17 февраля 2022
В землеустрой, там поделят.

автор Телепузик • 17 февраля 2022
Ответ дляСолнечный зайчик
В землеустрой, там поделят.
Вы уже делили?
Солнечный зайчик• 17 февраля 2022
Ответ дляТелепузик
Вы уже делили?
Нет, покупала
Хи хи, ну ну• 17 февраля 2022
Поділ земельної ділянки робиться шляхом розробки проекту землеустрою. Але якщо у вашої ділянки два власники то без згоди іншого не розумію як це зробити
автор Телепузик • 17 февраля 2022
Ответ дляХи хи, ну ну
Я тоже об этом читала, что нужны все. Думала может не так это
Хи хи, ну ну• 17 февраля 2022
Ответ дляТелепузик
Саме так. Бо це спільне майно
автор Телепузик • 17 февраля 2022
Есть завещание, всё. Все поделили и все равно без него получается я продать свою часть не могу

Меня много• 19 февраля 2022
Ймовірніше всього, у Вас спільна сумісна власність. Вона відрізняється від спільної часткової тим, що її учасники не мають наперед визначених часток у праві на спільне майно.
Ділити їх рекомендується або через нотаріальний поділ, або в судовому порядку...
автор Телепузик • 20 февраля 2022
Ответ дляМеня много
Подскажите если знаете в судовом порядке я смогу без родственника сделать?
автор Телепузик • 20 февраля 2022
У нас есть уже выделенные части по завещанию
Меня много• 20 февраля 2022
Ответ дляТелепузик
На жаль, ні. Я в такій самій неприємній ситуації з ’родичами’.
Коли двічі успадковували ріллю в різних областях (10+ років тому), ми одразу виділяли частки та кожному робили окремі кадастрові номери, витяги. Відповідно кожний розпоряджається незалежно. Зараз по одному з сертифікатів на території колишнього КСП відбувається розподіл пасовищ та сіножатей, десь по 30 соток на власника сертифікату. Зараз землевпорядники говорять, що тепер так не можна, бо відбулися зміни в законодавстві, тобто 1 сертифікат = 1 ділянка сіножатей+ 1 ділянка пасовищ. Навіть не уявляю, у скільки може вилитися поділ для незалежного користування своїми 2-ма ділянками по 15 соток.
Другі спадкоємці на контакт взагалі не йдуть...